Naujienos

Baltijos šalių jaunimo konferencija „Stovėkite šventose vietose“

2013 metų liepos 8-13 dienomis Latvijoje, Salacgrīva miestelyje vyko Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Baltijos misijos jaunimo konferencija. Jos tema buvo „Stovėkite šventose vietose ir nesitraukite“ (Pagal Doktrinos ir Sandorų knygą, 87:8).

Be konferencijos rengėjų ir vadovų į ją atvyko 41 dalyvis iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Renginio dienomis mormonų jaunimas kartu studijavo Raštus, meldėsi, dalyvavo dvasiniuose užsiėmimuose, žaidė, šoko ir sportavo. Tarnavimo projektų metu dalyviai tvarkė renginio teritorijoje esančius objektus. Buvo nudažyti vėliavų stulpai, futbolo aikštės vartai, tvora ir medinė scena. Dalyviai rovė sode augančias piktžoles ir genėjo medžius, mokydamiesi aukoti savo laiką tarnaujant kitiems ir drauge siekti bendrų tikslų.

Konferencijos metu jaunimui ir rengėjams bendraujant penkiomis skirtingomis kalbomis vyravo pakili nuotaika, užsimezgė nauji draugystės ryšiai. Dalyviai džiaugėsi, kad konferencija buvo gerai organizuota, puikiai suplanuotas laikas. Jo užteko ir žaidimams, ir poilsiui, ir Evangelijos doktrinos studijoms.

Tokias jaunimo konferencijas seminarijos studentų amžiaus jaunimui Baltijos misija rengia kasmet vasarą vienoje iš trijų Baltijos šalių.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.