Naujienos

Bažnyčia pradeda dalinimosi kalėdine žinia akciją „Dovana yra Jis“ (He Is The Gift)

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia Kalėdų laikotarpiu, visą gruodžio mėnesį, dės pastangas, kad būtų dalinamasi žinia apie Jėzų Kristų. Mėnesio trukmės kalėdinė akcija skirta dėmesiui atkreipti į Dangiškojo Tėvo meilę, kurią Jis parodė per šventą dovaną – Jėzų Kristų (žr. Jono 3:16). Tikimasi, kad per mėnesį akcija „Dovana yra Jis“ pasieks milijonus žmonių per socialinius tinklus, eksponatus lankytojų centruose, priemones nariams ir misionieriams, mokamą reklamą internete ir lauko reklamą Niujorko Taimso aikštėje.

Vyresnysis Raselas M. Nelsonas iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo sakė: „Kalėdos – tai metas apmąstyti, kuo dėl Dievo šventos dovanos mes galime tapti. Atradę dovaną, suprantame, kaip neišmatuojamai Dievas mus myli ir kaip besąlygiškai mums reikia Gelbėtojo. Priimdami dovaną, sustipriname savo tikėjimą Jėzumi Kristumi ir troškimą panašėti į Jį. Dalindamiesi dovana, sekame pėdomis Gelbėtojo, kuris visus kvietė išgirsti Jo žinią.“

Nuo lapkričio 28 iki gruodžio 25 dienos kasdien pranešimai bus skelbiami socialiniuose tinkluose. Norinčius internete pasidalinti šiais pranešimais raginame savo socialiniame tinkle naudoti grotelių žymę (hashtag) #ShareTheGift .

Bažnyčia sukūrė tinklalapį Christmas.Mormon.org, kuriame yra filmas „Dovana yra Jis“, parodantis Kalėdų laikotarpiui būdingą komerciją bei stresą ir skatinantis sugrįžti prie to, kas iš tiesų yra Kalėdos. Interneto puslapis ir filmas yra išversti į 20 kalbų: anglų, ispanų, portugalų, armėnų, sebuanų, kinų, olandų, prancūzų, vokiečių, indoneziečių, italų, japonų, korėjiečių, latvių, lenkų, rusų, švedų, tagalogų, taitiečių ir ukrainiečių.

Akciją „Dovana yra Jis“ suorganizavo Bažnyčios Misionierių departamentas, kurio centrinė būstinė yra Šventyklos aikštėje Solt Leik Sityje. Savaitės trukmės Velykų kampanija pavadinimu „Vardan Jo“ sulaukė susidomėjimo visame pasaulyje. Šis vaizdo įrašas per pirmą savaitę nuo jo paskelbimo „YouTube“ svetainėje buvo peržiūrėtas daugiau nei 5 milijonus kartų.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.