Pranešimas spaudai

Bažnyčia atsako į Aukščiausiojo teismo nutarimus dėl santuokos

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia paskelbė tokį pareiškimą dėl Jungtinių Valstijų Aukščiausiojo teismo sprendimų su santuoka susijusiose bylose:

„Nusprendęs, kad „8-ojo pasiūlymo“ rėmėjams pritrūko balsų pateikti šią bylą teismui, Aukščiausiasis Teismas išryškino nerimą keliančius klausimus apie mūsų demokratinės ir teisinės sistemos veikimą. Daugeliui Kalifornijos gyventojų kils klausimas, ar kažkas iš esmės yra negerai, kai jų valdžia nesilaiko ir negina visuotiniu balsavimu pareikštos nuomonės, atspindinčios piliečių daugumos požiūrį.  

Be to, dėl šio nutarimo iškils kitos sudėtingos teisinės problemos, kurias reikės spręsti.

Nepriklausomai nuo teismo sprendimo, Bažnyčia išlieka neatšaukiamai pasišventusi stiprinti tradicinę vyro ir moters santuoką, kuri per tūkstančius metų įrodė esanti geriausia aplinka vaikams auginti. Pažymėtina, kad teismo sprendimas nekeičia santuokos apibrėžimo beveik trijuose ketvirčiuose valstijų.“

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.