Pranešimas spaudai

Pašauktos naujos Paramos bendrijos ir Pradinukų organizacijos visuotinės prezidentūros

2022 m. balandžio visuotinėje konferencijoje buvo paskelbti 12 naujų vadovų pašaukimai. Tai yra šešių visuotinių Septyniasdešimčių įgaliotinių ir naujų Paramos bendrijos bei Pradinukų organizacijos visuotinių prezidentūrų pašaukimai. Naujos Paramos bendrijos ir Pradinukų organizacijos vadovės savo tarnystę pradės 2022 m. rugpjūčio 1 d.

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pirmosios Prezidentūros narys prezidentas Dalinas H. Ouksas šiuos pašaukimus paskelbė per konferencijos šeštadienio popietinę sesiją.

Nauja Paramos bendrijos visuotinė prezidentūra

Visuotine-Paramos-bendrijos-prezidentura
Visuotine-Paramos-bendrijos-prezidentura
Paramos bendrijos visuotinė prezidentūra (nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d.): Pirmoji patarėja Dž. Anetė Denis (kairėje), prezidentė Kamilė N. Džonson (viduryje) ir antroji patarėja Kristina M. Jy (dešinėje). 2022 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Sesuo Kamilė N. Džonson, prezidentė

Sesuo Džonson pastaruosius metus tarnavo Pradinukų organizacijos visuotine prezidente. 2016–2019 m. ji, kaip savo vyro Daglaso, misijos prezidento, bendražygė, tarnavo Peru Arekipos misijoje. Pasibaigus jų tarnystei, sesuo Džonson grįžo dirbti teisininke „Snow, Christensen & Martineau“ advokatų kontoroje. Ji atliko keletą mokymo ir vadovavimo pavedimų savo vietinėje bendruomenėje. Sesuo Džonson Jutos universitete įgijo anglų kalbos ir teisės laipsnius. Ji ir jos vyras turi tris sūnus. Ji gimė Pokatelo mieste, Aidaho valstijoje.

Sesuo Dž. Anetė Denis, pirmoji patarėja

Sesuo Denis tarnavo daugelyje pavedimų: Pradinukų organizacijos bendrojoje patariamojoje taryboje, Deiviso apygardos Jutos ryšių su visuomene taryboje, kaip Gvajakilio Ekvadoro šventyklos matrona ir savo vyro bendražygė Ekvadoro Gvajakilio Vakarų misijoje. Ji gimė Provo mieste, Jutos valstijoje; Brigamo Jango universitete studijavo pradinio ugdymo pedagogiką. Ji ir jos vyras Chorchė Denis turi keturis vaikus ir devynis anūkus.

Sesuo Kristina M. Jy, antroji patarėja

Sesuo Jy dirba Bažnyčios animacijos komandos vadove. Anksčiau ji 13 metų dirbo „Disney Interactive Studios“. Bažnyčioje ji tarnavo Pradinukų organizacijos bendrojoje patariamojoje taryboje (nuo 2021 m.), Paramos bendrijos prezidente kuolo ir apylinkės lygmeniu, apylinkės Merginų organizacijos prezidente ir sekmadieninės mokyklos mokytoja. Ji baigė bakalauro ir magistro studijas Brigamo Jango universitete. Ji gimė Sakramente, Kalifornijoje.

Nauja Pradinukų organizacijos visuotinė prezidentūra 

Visuotine-Pradinuku-organizacijos-prezidentura
Visuotine-Pradinuku-organizacijos-prezidentura
Pradinukų organizacijos visuotinė prezidentūra (nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d.): Pirmoji patarėja Eimi Rait (kairėje), prezidentė Siuzana H. Porter (viduryje) ir antroji patarėja Treisė J. Brauning (dešinėje). 2022 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Sesuo Siuzana H. Porter, prezidentė

Sesuo Porter pastaruosius metus tarnavo pirmąja patarėja Pradinukų organizacijos visuotinėje prezidentūroje. Prieš tai ketverius metus ji dirbo Paramos bendrijos bendrojoje patariamojoje taryboje. Ji taip pat atliko keletą mokymo ir vadovavimo pavedimų savo vietinėje bendruomenėje. Ji ir jos velionis vyras vyresnysis Briusas D. Porteris (1952–2016 m.) iš Septyniasdešimties užaugino du sūnus ir dvi dukteris rytinėje JAV dalyje, Vokietijoje ir Jutoje bei vykdė bažnyčios pavedimus Rusijoje ir Artimuosiuose Rytuose. Sesuo Porter studijavo Brigamo Jango universitete ir įgijo chemijos bakalauro laipsnį. Ji dirbo laborante ir ne visu etatu matematikos mokytoja. Ji gimė Oklahomoje ir užaugo Niujorke.

Sesuo Eimi Rait, pirmoji patarėja

Sesuo Rait pastaruosius metus tarnavo antrąja patarėja Pradinukų organizacijos visuotinėje prezidentūroje. Prieš tai ji trejus metus tarnavo Merginų organizacijos bendrojoje patariamojoje taryboje. Ji gimė Solt Leik Sityje ir Jutos universitete įgijo žmogaus raidos ir šeimos studijų bakalauro laipsnį. Sesuo Rait dirbo Marketo universiteto Diederich’o komunikacijų koledže, kur padėjo organizuoti miesto žurnalistikos stovyklą miesto jaunimui. Ji ir jos vyras Džeimsas turi tris sūnus. Ji dalyvavo vykdant kelis mokymo ir vadovavimo pavedimus savo vietinėje bendruomenėje ir organizuojant tarnavimo galimybes miesto bendruomenėje.

Sesuo Treisė J. Brauning, antroji patarėja

Sesuo Brauning tarnavo Paramos bendrijos bendrojoje patariamojoje taryboje nuo 2018 m. Ji gimė Niu Rošelyje, Niujorke, tačiau didelę vaikystės dalį praleido Jamaikos saloje Vakarų Indijoje, savo motinos ir tėvo gimtinėje. Ji 15 metų dirbo Morgan Stanley finansinių paslaugų įmonėje, o 2015 m. pradėjo dirbti Bažnyčioje. Sesuo Brauning šiuo metu dirba klientų aptarnavimo direktore Bažnyčios leidybos paslaugų skyriuje. Ji ir jos vyras Breidenas D. Brauningas turi dukterį ir sūnų.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.