Naujienos

Šios savaitės visuotinė konferencija žada būti įsimintina

Dvi dienas trunkantis renginys bus sutelktas į Jėzaus Kristaus Evangelijos sugrąžinimą

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčios 190-oji kasmetinė konferencija (2020 m. balandžio 4–5 d.) bus nepanaši į jokią ankstesnę konferenciją Bažnyčios istorijoje.

Tam yra dvi pagrindinis priežastys. Pirma, 2020 m. sukanka du šimtmečiai nuo įžanginio Džozefo Smito patirto Dievo Tėvo ir Jo sūnaus Jėzaus Kristaus regėjimo – svarbiausio įvykio, pradėjusio tai, ką Bažnyčia vadina Kristaus Evangelijos sugrąžinimu. Praėjusių metų spalį prezidentas Raselas M. Nelsonas pranešė pastarųjų dienų šventiesiems apie ypatingą balandžio konferencijos pobūdį. Jis sakė, kad tai ne tik bus unikalus renginys, bet ir „skirsis nuo bet kurios ankstesnės konferencijos“, nes jos pagrindinė tema bus sugrąžinimas.

 

Šios savaitės konferencija neįprasta dėl kitos priežasties. Konferencija bus tik skaitmeninė. Kiekviena iš penkių sesijų (trys šeštadienį, dvi sekmadienį) bus transliuojamos iš mažos salės Šventyklos aikštėje. Šioms sesijoms pirmininkaus ir jas ves Pirmoji Prezidentūra. Dalyvaus tik tie, kurie buvo pakviesti kalbėti ar melstis. Konferencijos muzika buvo įrašyta iš anksto.

Prieš kiekvieną visuotinę konferenciją Bažnyčios vadovai daug valandų praleidžia rengdami vilties ir padrąsinimo žinias, visas pagrįstas Jėzaus Kristaus Evangelija. Jų pamokslai bei Šventyklos aikštės Tabernakulio choro ir orkestro muzika yra skirti visam pasauliui. Tikintieji ir netikintieji – visi yra kviečiami 2020 m. balandžio visuotinę konferenciją įtraukti į asmenines vilties šiais neramiais laikais paieškas. Daugiausia dėmesio bus skiriama tiesos ir įkvėpimo žinioms.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.