Naujienos

189-oji pusmetinė visuotinė konferencija

2019 m. spalio  5–6 d. Solt Leik Sityje, Jutos valst., vyks 189-oji pusmetinė Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios visuotinė konferencija.

 

Tiesioginę transliaciją iš Konferencijų centro Solt Leik Sityje galima bus stebėti gyvai anglų, rusų, lenkų ir kitomis kalbomis interneto svetainėje churchofjesuschrist.org (19:00 ir 23:00 val. Lietuvos laiku) arba per Bažnyčios YouTube kanalą bei kitus medijos kanalus.

Išverstus į lietuvių kalbą ir įgarsintus konferencijos sesijų vaizdo įrašus galima bus žiūrėti vietiniuose susirinkimų namuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose spalio 12 ir 13 d. nuo 10:00 arba 11:00 val. (sekite informaciją susirinkimų namuose) bei kitu laiku, apie kurį bus atskirai pranešta.

     

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.