Naujienos

​Bažnyčia rengia 187-ąją metinę visuotinę konferenciją

Dešimtys tūkstančių Šventyklos aikštėje renkasi į religinį susirinkimą

Šį savaitgalį pastarųjų dienų šventieji iš viso pasaulio dalyvauja 187-ojoje visuotinėje Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios konferencijoje. Visuotinė moterų sesija, pirmoji iš šešių visuotinės konferencijos sesijų, įvyko 2017 m. kovo 25 d., šeštadienį, 18:00 (Jutos, arba MDT, laiku) Solt Leik Sičio konferencijų centre.

 

Pirmosios Prezidentūros nariai dalijasi savo liudijimais šiame vaizdo įraše (anglų k.), kviečiančiame žiūrėti visuotinę konferenciją:                 

https://www.lds.org/church/events/april-2017-general-conference?lang=eng

Du kartus per metus mormonai renkasi pasiklausyti visuotinių įgaliotinių ir kitų Bažnyčios vadovų, sakančių dvasiškai pamokančias ir įkvepiančias kalbas su Jėzaus Kristaus Evangelija susijusiomis temomis. Pavasarį vykstantys susirinkimai vadinami metine konferencija, o vykstantys rudenį – pusmetine. Taip pat kviečiami dalyvauti ir kitų religijų nariai.

Sesijos

Kitos penkios visuotinės konferencijos sesijos bus transliuojamos tiesiogiai iš konferencijų centro tokiomis valandomis (Jutos, arba MDT, laiku):

  • Šeštadienio rytinė sesija – balandžio 1 d., 10:00.
  • Šeštadienio popietinė sesija – balandžio 1 d., 14:00.
  • Visuotinė kunigijos sesija – balandžio 1 d., 18:00.
  • Sekmadienio rytinė sesija – balandžio 2 d., 10:00.
  • Sekmadienio popietinė sesija – balandžio 2 d., 14:00.

Visuotinė kunigijos sesija skirta vyrams ir vyresniems nei 12 metų vaikinams.

Pirmoji visuotinė konferencija buvo surengta 1830 m., tais pačiais metais, kai buvo įkurta Bažnyčia. 2015 m. gruodžio 31 d. duomenimis, Bažnyčios narių visame pasaulyje yra daugiau kaip 15,6 milijono.

Pasaulinė auditorija

Kiekvieną sesiją konferencijų centras talpina 21 000 dalyvių. Be to dar milijonai jas žiūri arba jų klausosi skirtingomis kalbomis per televiziją, radiją, palydoviniu ir interneto ryšiu tūkstančiuose pastatų visame pasaulyje. 

Be transliacijos į vietinius pastarųjų dienų šventųjų susirinkimų namus visame pasaulyje per Bažnyčios palydovinę sistemą, šią transliaciją Bažnyčia rodo internetu svetainėse LDS.org, BYUtv, BYUtv International, Mormon Channel bei YouTube.

  • Lietuviškai įgarsintą visuotinės konferencijos vaizdo įrašą bus galima pažiūrėti Bažnyčios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių susirinkimų namuose balandžio 8, 9 ir 16 dienomis. 

Po kelių savaičių visuotinės konferencijos kalbos taps nuolat pasiekiamos internetu svetainėje LDS.org, Visuotinės konferencijos YouTube kanale ir programėlėje Evangelijos biblioteka daugiau kaip 80 kalbų.

Konferencijos kalbas Bažnyčia nedelsiant išplatins įvairiomis kalbomis savo socialinių tinklų kanalais. Raginame dalintis tomis žinutėmis naudojant saitažodį #LDSconf.

Konferencijos apžvalga su nuotraukomis bus skelbiama anglų kalba svetainėje MormonNewsroom.org ir tokiuose socialinių tinklų kanaluose, kaip Facebook, Twitter, Instagram bei Google+. Žiniasklaidos atstovai ir visi besidomintieji gali prenumeruoti naujienas el. paštu.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.