Pranešimas spaudai

186-oji metinė visuotinė konferencija

2016 m. kovo 26 bei balandžio 2–3 dienomis Solt Leik Sityje, Jutos valst., vyks 186-oji metinė Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios (mormonų) Visuotinė konferencija.

Bažnyčios nariai, besidomintieji ir kitų denominacijų atstovai konferencijos sesijas galės klausyti per radiją, žiūrėti televizijos, palydovines ir interneto transliacijas LDS.org svetainėje, taip pat ir Bažnyčios susirinkimų namuose.

Išverstus ir įgarsintus konferencijos sesijų vaizdo įrašus Lietuvoje galima bus žiūrėti susirinkimų namuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose balandžio 9 ir 10 d. Sesijų peržiūrų laikai skelbiami kiekviename skyriuje atskirai.

Konferencijos metu Bažnyčios vadovai pasisako daugeliu dvasinių temų. Jie kreipiasi į Bažnyčios narius, taip pat ir į atvykusius valdžios, kitų religijų ir visuomenės veikėjus bei kitus svečius. Tarp kalbančiųjų – pasaulinis Bažnyčios vadovas, prezidentas Tomas S. Monsonas, jo patarėjai Pirmojoje Prezidentūroje, valdančioje Bažnyčios institucijoje. Taip pat kalba Dvylikos Apaštalų Kvorumo nariai ir kiti vadovai.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.