Mormon Newsroom
Pranešimas spaudai

185-oji pusmetinė visuotinė konferencija

2015 m. rugsėjo 26 ir spalio 3-4 dienomis Solt Leik Sityje, Jutos valst., vyksta 185-oji pusmetinė Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios (mormonų) Visuotinė konferencija.

Bažnyčios nariai, besidomintieji ir kitų denominacijų atstovai konferencijos sesijas kviečiami klausyti per radiją, žiūrėti televizijos, palydovines ir interneto transliacijas LDS.org svetainėje, taip pat ir Bažnyčios susirinkimų namuose.

Išverstus ir įgarsintus konferencijos sesijų vaizdo įrašus Lietuvoje galima bus žiūrėti susirinkimų namuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose spalio 11 ir 12 d. nuo 10:00 val. Patikslinti kiekvienos sesijos peržiūrų laikai skelbiami kiekviename skyriuje atskirai.

Konferencijos metu Bažnyčios vadovai pasisako daugeliu dvasinių temų. Jie kreipiasi į Bažnyčios narius, taip pat ir į atvykusius valdžios, kitų religijų ir visuomenės veikėjus bei kitus svečius. Tarp kalbančiųjų – pasaulinis Bažnyčios vadovas, prezidentas Tomas S. Monsonas, jo patarėjai Pirmojoje Prezidentūroje, valdančioje Bažnyčios institucijoje. Taip pat kalba Dvylikos Apaštalų Kvorumo nariai ir kiti vadovai.

Konferencijų kalbų archyvas

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.