Tema

Šeimos istorijos biblioteka

FamilySearch remia didžiausią pasaulyje genealogijos biblioteką – Šeimos istorijos biblioteką Solt Leik Sityje, Jutos valst. Ši pasaulyje garsi įstaiga yra atvira visuomenei ir įėjimas į ją nemokamas.

Bibliotekoje dirba patyrę tyrimų konsultantai ir savanoriai, galintys padėti pradedantiems domėtis savo šeimos genealogija, o patyrusiems šeimos istorikams – rasti naujų duomenų. Darbuotojai gali pasiūlyti paieškos šaltinius, atsakyti į klausimus apie geografiją arba kalbas, nurodyti, kokie įrašai yra susiję su pasirinkta vietove ir kaip jais pasinaudoti. Biblioteka taip pat siūlo nemokamas pamokas ir seminarus, vykstančius vietoje ir internetu tiems, kas negali atvykti į Solt Leik Sitį.

Šeimos istorijos bibliotekos kolekcijoje saugomi daugiau kaip 3 milijardai vardų mirusių žmonių iš daugiau kaip 100 šalių. Duomenys laikomi šiose laikmenose:
•    2,4 milijonų mikrofilmų kasečių
•    727 000 mikrokortų
•    356 000 knygų, serijinių ir kitų formatų leidinių
•     virš 4 500 periodinių leidinių     
•    3 725 vnt. elektroninės medžiagos

Vis daugiau šios medžiagos yra pateikiama FamilySearch svetainėje. Įrašus, vis dar esančius mikrofilmuose arba mikrokortose, galima rasti FamilySearch kataloge. Daugelis išvardintų objektų už nedidelę kainą gali būti nuomojami vietiniams Šeimos istorijos centrams.

Šeimos istorijos biblioteka yra viena labiausiai turistų lankomų vietų Jutoje, kurią kiekvienais metais aplanko dešimtys tūkstančių keliautojų. Planuojantys vizitą į Solt Leik Sitį, daugiau informacijos gali rasti apsilankę Šeimos istorijos bibliotekos FamilySearch.org svetainėje.

Papildomi šaltiniai

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.