Vadovo biografija

Vyresnysis Alanas T. Filipsas

<p>Vyresnysis Alanas T. Filipsas</p>
Vyresnysis Alanas T. Filipsas2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Tarnavimas Bažnyčioje

Vyresnysis Alanas T. Filipsas 2023 m. balandžio visuotinėje konferencijoje buvo palaikytas Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios visuotiniu Septyniasdešimties įgaliotiniu. Per savo pašaukimo laikotarpį jis, kaip Septintojo Septyniasdešimties kvorumo narys, tarnavo Šiaurės Europos krašto prezidentūroje.

Vyresnysis Filipsas yra tarnavęs įvairiuose Bažnyčios pašaukimuose, pavyzdžiui: nuolatiniu misionieriumi Anglijos Mančesterio misijoje, patarėju vyskupijoje, aukštuoju tarėju, kuolo prezidentu ir Septyniasdešimties nariu krašte.

Profesinė veikla

Londono aukštojoje ekonomikos ir politikos mokslų mokykloje (LSE) vyresnysis Filipsas įgijo bakalauro ir magistro laipsnius. Jis yra dirbęs verslo, finansų ir švietimo srityse. Prieš pašaukimą į Septyniasdešimtuosius jis dirbo Brigamo Jango universiteto Londono centro akademiniu direktoriumi.

Asmeninis gyvenimas

Alanas Tomas Filipsas gimė 1970 m. birželio 19 d. Kente, Anglijoje. 2005 m. vedė Lindsę Li Jorg. Jiedu augina keturis vaikus.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.