Pranešimas spaudai

Visi Bažnyčios ištekliai geresniam gyvenimui dabar yra vienoje Europos svetainėje

Išsamų Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios gerovės ir savarankiškumo išteklių rinkinį, prieinamą 40-čiai Europos šalių, dabar galima rasti vienoje svetainėje www.LifeHelpEurope.org.

WSR website 01
WSR website 01
Vos per kelias sekundes rasite visus Bažnyčios gerovės ir savarankiškumo išteklius viename tinklalapyje. 2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Iš šio nukreipimo puslapio Bažnyčios nariai ir draugai gali vienu spustelėjimu pasiekti Bažnyčios išteklius - savo gimtąja kalba - ir rasti informaciją bei mokymus apie švietimą, karjeros siekimą, psichinę ir emocinę sveikatą, humanitarinę tarnystę, verslo pradžią, gyvenimo planavimą, pasiruošimą nenumatytiems atvejams ir daug daugiau.

Kodėl visiems šiems ištekliams reikalinga viena svetainė? „Tai supaprastina anksčiau sudėtingą išteklių paieškos procesą", - sako Eteris Simončinis, Bažnyčios gerovės ir savarankiškumo operacijų vadovas Italijai, Šiaurės Adrijos jūrai ir Eurazijai.

Pasak jo, Bažnyčia šiuos išteklius plėtojo ir tobulino dešimtmečius. Daugelis jų buvo sukurti nepriklausomai vienas nuo kito, skirtingų Bažnyčios departamentų. Jie išdėstyti keliose svetainėse. Turint omenyje daugybę Europos šalių ir kalbų, rasti konkretų išteklių, kurio reikia gimtąja kalba, gali būti sudėtinga. „Vos apmokėme (žmones), kaip juos rasti, o jie jau pamiršo", - šypsosi Simončinis.

WSR website 02
WSR website 02
Po kelis išteklius galima rasti paspaudus kiekvienos šalies nuorodą svetainėje www.LifeHelpEurope.org.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Gerovės ir savarankiškumo departamentas dabar informaciją skelbia svetainėje www.LifeHelpEurope.org. „Mes mokome savo vadovus, tai parašas mūsų el. laiškuose, tai QR kodas vizitinėse kortelėse - bet mums dar reikia padaryti daugiau", - entuziastingai sako Simončinis.

„Life Help" (pagalba gyvenime) - tai terminas, kurį Bažnyčia vartoja, kad aprėptų visus jos gerovės ir savarankiškumo išteklių teikiamus privalumus. - pažymėjo Simončinis - Taigi žiniatinklio adresas puikiai tinka".

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.