Pranešimas spaudai

Vilniuje gegužės 21 ir 22 dienomis vyko Lietuvos apygardos konferencija

2016 m. gegužės 21 ir 22 dienomis Vilniuje vyko Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Lietuvos apygardos konferencija. Joje lankėsi Bažnyčios Baltijos misijos prezidentas Hardingas su žmona, seserimi Harding. 

Šeštadienio popietę kunigijos ir pagalbinių organizacijų vadovams ir mokytojams skirtų mokymų susirinkime, į kurį atvyko 47 žmonės, buvo kalbama apie pagarbumą bažnyčioje ir aptariami būdai padėti tėveliams su mažais vaikais. Taip pat buvo trumpai užsiminta apie atnaujintą Bažnyčios mokymo programą Mokymas Gelbėtojo būdu.

Šeštadienio vakaro sesijoje susirinko daugiau nei 70 dalyvių. Susirinkimas buvo gyvai transliuojamas internetu. Jo metu buvo kalbama apie sutuoktinių vienybės ir šeimų stiprinimą, Raštų studijavimą ir šventumą, maldos galią ir jos poveikį artėjant prie Dievo, šeimos vakarų būtinumą ir svarbą. Susirinkimą baigė Baltijos misijos prezidentas Hardingas. 

Bendrą visiems nariams ir svečiams skirtą sekmadienio sesiją pradėjo Suomijos Helsinkio šventykloje tarnaujanti pora – šventyklos matronos padėjėja sesuo Griolund ir šventyklos prezidento pirmasis patarėjas, prezidentas Griolundas. Susirinkime taip pat kalbėjo Lietuvos apygardos prezidentas Denis Grinevičius. Sesuo priminė, kad Dangiškasis Tėvas labai nori, jog mes sugrįžtume pas Jį, ir nesiliauja kvietęs mūsų eiti pirmyn. Prezidento Hardingo kalba ragino be baimės kliautis Dievu. Susirinkime dalyvavo apie 200 žmonių.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.