Tema

Tymų vakcinacijos kampanija

http://www.lds.org/library/page/display/0,7098,6210-1-3218-1,00.html

  • 2003 metais Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia skyrė trijų milijonų dolerių paramą pasaulinei iniciatyvai teikti tymų skiepus 40 šalių vaikams. Bažnyčia dirbo drauge su Amerikos Raudonuoju kryžiumi, Jungtinių Tautų fondais, Ligų kontrolės ir prevencijos centrais, Jungtinių Tautų Vaikų fondu, Pasauline Sveikatos organizacija ir Tarptautine Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio draugijų federacija.
  • 2004 m. Bažnyčia dalyvavo tymų vakcinacijos kampanijoje Madagaskare. Kai kurie bažnyčios narai skyrė savo laiką, tarnaudami misijose, susijusiose su tymų vakcinacija.
  • 2006 metais Bažnyčia dalyvavo skiepijimo nuo tymų kampanijose Angoloje, Ganoje, Kenijoje, Namibijoje, Nigerijoje, Siera Leonėje, Svazilande, Ugandoje ir Zimbabvėje.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.