Mormon Newsroom
Oficialus pareiškimas

Šventyklos apdovanojimo pakeitimai

Pirmosios Prezidentūros pranešimas

2020 m. liepos 20 d., pirmadienį, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pirmoji Prezidentūra paskelbė šį pranešimą apie šventyklos apdovanojimo ceremonijos pakeitimus:

Šventi šventyklos mokymai, pažadai ir ceremonijos kilo senovėje, o per papildomų sandorų sudarymą ir nuodugnesnį Dievo plano ir Gelbėtojo Jėzaus Kristaus vaidmens pažinimą, Dievo vaikus nukreipia link Jo.

Mokymų šventykloje metodika per gautą įkvėpimą buvo daug kartų keista, net ir visai neseniai. Tokiais pakeitimais siekiama padėti nariams geriau suprasti šventyklos mokymus ir pagal juos gyventi.

Dalis to, ką patiriame šventykloje, yra šventų sandorų, arba pasižadėjimų, sudarymas su Dievu. Daugumai žmonių pažįstami simboliniai veiksmai, lydintys religinių sandorų sudarymą (pavyzdžiui, malda, žmogaus panardinimas krikšto metu arba susikibimas rankomis per santuokos ceremoniją). Panašūs paprasti simboliniai veiksmai lydi šventyklos sandorų sudarymą.

Rūpinantis visais ir trokštant, kad patyrimai mokantis šventykloje būtų geresni, buvo patvirtinti nauji šventyklos apdovanojimo ceremonijos pakeitimai. Kadangi šventyklos ceremonijos yra šventos, savo narių ir draugų prašome neužsiimti spekuliacijomis ar viešomis diskusijomis apie šiuos pakeitimus. Kviečiame Bažnyčios narius toliau laukti tos dienos, kai galės sugrįžti ir pamaldžiai, su dėkingumu visapusiškai dalyvauti šventame šventyklos darbe.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.