Pranešimas spaudai

Sesuo Nelė F. Meriot Jungtinių Tautų Asamblėjoje kalba apie moterų vaidmenį

2016 m. kovo 24 d. Niujorke sesuo Nelė F. Meriot, antroji patarėja visuotinėje Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Merginų organizacijos prezidentūroje, kalbėjo Jungtinių Tautų Asamblėjoje vykusioje 60-ojoje komisijos diskusijoje apie moters statusą.

Jos diskusijos tema – „Merginų sugebėjimų būti pasaulio vadovėmis puoselėjimas pradedant nuo motinos vaidmens“ – parodė, kaip skirtingi visuomenės sluoksniai gali remti motinų vaidmenį ir padėti merginoms pasiekti savo potencialą. Kalbėdama apie religijos vaidmenį šiame procese sesuo Meriot paaiškino, kaip religija ir ypač Bažnyčios Merginų organizacijos programos iš esmės puoselėja merginų savivertę, pasitikėjimą tvirtai laikantis savo įsitikinimų ir gebėjimą tą pasitikėjimą perteikti savo dukterims. 

Ji taip pat kalbėjo, kaip stiprios šeimos formuoja stiprias bendruomenes, miestus, tautas ir stipresnį pasaulį. Kiti diskusijos dalyviai kalbėjo apie humanitarinę pagalbą, aktyvų dalyvavimą visuomenės veikloje ir dukters perspektyvą. Diskusijoje dalyvavo šimtas žmonių, atstovavusių pasaulinėms nevyriausybinėms organizacijoms.  

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.