Pranešimas spaudai

RootsTech 2023 vyks ir gyvai ir internetu

2023 metais vėl vyks RootsTech, didžiausias pasaulyje šeimos istorijos susirinkimas. Didžiulę internetinę konferenciją papildys gyvas renginys Leik Sityje. Kalendoriuose pasižymėkite 2023 m. kovo 2–4 d. Tomis dienomis kartu su milijonais, kurie dalyvaus gyvai ir internetu, galėsite klausytis įkvepiančių pranešimų, dalyvauti pamokančiuose užsiėmimuose, susipažinti su naujausiomis technologijomis ir, svarbiausia, prijungti žmones prie savo šeimos – buvusios, dabartinės, ir būsimos.

RootsTech 2023 01
RootsTech 2023 01
RootsTech 20232022 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

FamilySearch džiaugiasi galėdama toliau globoti RootsTech, siekdama suvienyti šeimas. 2023 m. renginys žymi 13-uosius šio pasaulinio susibūrimo metus. 2022 m. jame internetu dalyvavo daugiau nei 3 milijonai žmonių. Nuo pat pradžių RootsTech rėmėsi naujovėmis. Kiekvienais metais renginio organizatoriai stengiasi jo turinį padaryti aktualų ir patrauklų žmonėms visame pasaulyje. 2023 m. renginyje bus siekiama to paties.

„Jaučiamės turį toliau mokytis ir tobulėti, – sakė Jen Allen, RootsTech renginių direktorė. – Nuolat ieškome naujų idėjų, kurios padėtų išplėsti mūsų veiklos ribas ir suteikti patrauklias bei pamokančias patirts RootsTech dalyviams.“

2023 m. renginyje sulauksime pranešėjų iš viso pasaulio, kurie aptars daugybę su genealogija susijusių temų. Dar bus daug naujienų apie RootsTech 2023, tačiau Allen teigė, kad internetinė renginio dalis išliks nemokama ir atvira visiems visame pasaulyje. Dalyvavimas gyvai bus mokamas. Kaina dar nenustatyta. Ji susijusi su registracija, išskirtinėmis pamokomis su tiesioginiais klausimais ir atsakymais, praktiniais užsiėmimais ir atskirų atvejų nagrinėjimu. Be to gyva renginio dalis suteiks galimybę užmegzti unikalių ryšių ir, žinoma, apžiūrėti įspūdingą parodų salę, kurią labai mėgo ankstesni RootsTech dalyviai.

Allen teigė, kad dalyviai mėgausis neįkainojamais įspūdžiais, atrasdami šeimos ryšius, nesvarbu, ar jie dalyvaus internetu, ar gyvai. „Džiaugiamės galėdami ir toliau tarnauti milijonams žmonių, kurie kiekvienais metais dalyvauja internetu, ir laukiame tų, kurie Solt Leik Sityje vyksiančiame renginyje dalyvaus gyvai.“

Norėdami gauti daugiau informacijos arba užsiprenumeruoti naujienas, apsilankykite RootsTech.org. Naujienų pranešimus rasite FamilySearch Newsroom.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.