Pranešimas spaudai

Prezidento Raselo M. Nelsono 2019 metų tarnystės vizitai Pietryčių Azijoje

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios prezidentas Raselas M. Nelsonas 2019 m. lapkričio 17–21 dienomis lankė pastarųjų dienų šventuosius bei kitus Pietryčių Azijos gyventojus. Jis ir vyresnysis D. Todas Kristofersonas iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo sakė kalbas Vietname, Kambodžoje, Singapūre ir Indonezijoje.

Hanojus ir Ho Či Minis, Vietnamas

  Sekmadienį Hanojaus „JW Marriott Grand Ballroom“ salėje susirinkusiems šventiesiems prezidentas Nelsonas kalbėjo apie savo dėkingumą vyriausybei už privilegiją rinktis ir garbinti Dievą. Likus vos kelioms dienoms iki jo atvykimo į Vietnamą, vyriausybė Bažnyčiai suteikė dar vieną svarbų pripažinimą. 2019 m. lapkričio 14 d. Vietnamo vyriausybės Religijos reikalų komiteto atstovė ponia Thieu Ti Huong įteikė oficialų pažymėjimą, pagal 2018 m. priimtą naują religijos įstatymą leidžiantį pastarųjų dienų šventiesiems šalyje vykdyti religinę veiklą.

Prezidentas Nelsonas ir vyresnysis Kristofersonas pirmadienį Bažnyčios žiniasklaidai pasakojo apie Bažnyčios ateitį Vietname.

Pnompenis, Kambodža

   Pnompenio „Premier Center Sen Sok“ pastate susirinkusiems šimtams Bažnyčios narių prezidentas Nelsonas pranešė džiugią žinią. Jis atidengė paveikslą, vaizduojantį vieną iš būsimų švenčiausių Bažnyčios garbinimo vietų – Pnompenio šventyklą.

Singapūras

   Vizito metu į saloje gyvenančią tautą visuotinės Bažnyčios pranašas kreipėsi Bukit Timo Singapūro kuolo centre. „Dabar laikas ne tik atsigręžti atgal, tai laikas su jauduliu žvelgti į ateitį, – sakė prezidentas Nelsonas. – Kokia šlovinga ateitis jums paruošta.“

Džakarta, Indonezija

   Į dvasinę valandėlę Džakartoje susirinkusius pastarųjų dienų šventuosius prezidentas Nelsonas kreipėsi „Ritz-Carlton“ viešbutyje. Susirinkimas buvo transliuojamas visoms Bažnyčios bendruomenėms šalyje. Jis taip pat susitiko su Indonezijos viceprezidentu Marufu Aminu ir Indonezijos politike bei islamo aktyviste Zanuba Arifa Čafsau Rachman (Jeni) Vachid.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.