Pranešimas spaudai

Prezidento Nelsono, kaip taikdario, gyvenimas įkvepia narius Europoje

Šeštadienį, rugsėjo 30 d., ir sekmadienį, spalio 1 d. Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios nariai visame pasaulyje rinksis pasiklausyti šių dienų pranašo ir kitų Bažnyčios vadovų parengtų pranešimų. Šių įkvėptų pranešimų centre – Jėzus Kristus ir Jo mokymai. Bažnyčios vadovai duos nurodymų ir patarimų, dalysis asmenine patirtimi ir dvasinėmis įžvalgomis.

GC102023 01Download Photo

Kalbėdamas 2023 m. balandžio 1 d. konferencijoje, Raselas M. Nelsonas, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios prezidentas, ypač kvietė visus tapti taikdariais. Jis sakė: „Gelbėtojo žinia aiški: Jo tikrieji mokiniai stiprina, pakylėja, padrąsina, įtikinėja ir įkvepia – kad ir kokia sunki būtų padėtis. Tikrieji Jėzaus Kristaus mokiniai yra taikdariai.“

2023 m. rugsėjo 9 d. prezidentas Nelsonas atšventė 99-ąjį gimtadienį. Jis buvo tarptautiniu mastu žinomas chirurgas ir medicinos tyrinėtojas, yra ilgametis Bažnyčios vadovas, o svarbiausia – atsidavęs ir mylintis vyras bei tėvas. Per savo gyvenimą jis apkeliavo daugiau nei 130 šalių, vykdė įvairias užduotis ir įgijo vertingos patirties, visame pasaulyje bendraudamas su įvairių tikėjimų ir skirtingos kilmės žmonėmis. Jis yra taikdarys.

Jo pavyzdys ir mokymai skatina kitus būti geraširdžius ir stengtis būti taikdariais kasdien bendraujant su aplinkiniais.

Išgirdę jo kvietimą, Europos krašto nariai uoliai stengėsi pritaikyti prezidento Nelsono žinią daugelyje savo gyvenimo sričių.

Vienas narys, Oliveris Basleris iš Veinfeldeno, Šveicarijos, pasidalijo savo patirtimi, kaip jis pasirinko būti taikdariu padėdamas draugui. Jis pasakojo: „Turiu kolegą, kuris pradėjo savo verslą. Tačiau iki šiol jo verslas nebuvo sėkmingas, ir tai buvo galima numatyti. Užuot visažiniškai jį kritikavęs, paskatinau jį melstis dėl profesinės sėkmės ir į savo darbą pakviesti Jėzų Kristų. Jis atsižvelgė į šį patarimą ir nuo to laiko reikalai gerėja.“

Prezidento Nelsono kalba, kurios pagrindinė tema yra Jėzus Kristus, ne tik sutelkia dėmesį į tai, kaip turėtume tapti taikdariais savo gyvenime, bet ir kaip galime pasisemti stiprybės iš Kristaus pavyzdžio, kai sunku.

„Mano noras sekti pranašo Nelsono kvietimu būti taikdare buvo stiprus nuo pat visuotinės konferencijos. Kartais tai pavyksta, o kartais – ne. Kai nepavyksta, esu dėkinga už atgailos dovaną ir galimybę bandyti vis iš naujo. Kai pavyksta numaldyti aistras darbe ar namuose, džiaugiuosi mažomis sėkmėmis. Mano stiprybės šaltinis yra Jėzus Kristus, kuris yra mano draugas“, – sakė Marcela Palkova iš Uherske Hradištės, Čekijos.

Du kartus per metus bažnyčios vadovai dalijasi tokiais pranešimais kaip šis, kuriais įkvepia siekti taikos, vilties ir vadovavimo mūsų sudėtingame ir besikeičiančiame pasaulyje. Visus kviečiame ieškoti vadovavimo, atsakymų į asmeninius klausimus ar paguodos ištikus sunkumams, klausantis dabartinio pranašo ir kitų bažnyčios vadovų žodžių.

Kaip dalyvauti

Visuotinė konferencija susideda iš penkių sesijų, transliuojamų visam pasauliui. Išsamią informaciją apie žiūrėjimo laikus galima rasti internete. Visos sesijos bus tiesiogiai transliuojamos daugiau nei 70-ia kalbų adresu broadcasts.ChurchofJesusChrist.org.

Tiesioginė transliacija lietuvių kalba vyks interneto svetainėje jezauskristausbaznycia.org.

Sesijos visame pasaulyje taip pat pasiekiamos per Evangelijos biblioteką, „Latter-day Saints Channel“, radiją, televiziją, palydovinius ir skaitmeninius kanalus. Praėjusių konferencijų pranešimus bet kuriuo metu galite žiūrėti ar skaityti internete adresu churchofjesuschrist.org.

Jei norite sužinoti apie įvairius būdus stebėti visuotinę konferenciją anglų kalba, apsilankykite newsroom.churchofjesuschrist.org.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.