Pranešimas spaudai

Pirmoji Prezidentūra praneša apie visuotinės konferencijos pokyčius

Nebevyks šeštadienio vakaro sesijos; nebus galima asmeniškai dalyvauti 2021 m. spalio konferencijoje

Conference-CenterDownload Photo

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pirmoji Prezidentūra pranešė apie būsimų visuotinių Bažnyčios konferencijų, kurios rengiamos kiekvienų metų balandžio ir spalio mėnesiais, pokyčius.

Nuo spalio mėnesio visuotinės konferencijos šeštadienio vakaro sesijos nebevyks. Iki šiol šeštadienio vakaro sesijos buvo rengiamos moterims (spalį) arba kunigijai (balandį). Šis pakeitimas daromas todėl, kad visos visuotinės konferencijos sesijos dabar yra prieinamos visiems suinteresuotiems žiūrovams ir klausytojams.

2021 m. spalio visuotinė konferencija (vyksianti spalio 2–3 d.) bus transliuojama iš konferencijų centro auditorijos Solt Leik Sityje. Visuomenei Konferencijų centras vėl bus uždarytas.

Dėl vis tobulėjančių technologijų visuotinė konferencija suteikia galimybę viso pasaulio Bažnyčios nariams ir draugams klausytis gyvųjų pranašų ir apaštalų žinių apie Gelbėtoją Jėzų Kristų.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.