Pranešimas spaudai

Paskelbta Norvegijos Oslo šventyklos vieta

Ištikimiems Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios nariams šventyklos yra Viešpaties namai ir švenčiausios garbinimo vietos žemėje.

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pirmoji Prezidentūra paviešino Norvegijos Oslo šventyklos vietą, apie kurios statymą buvo paskelbta 2021 metų balandį. Šventykla bus pastatyta 3,2 hektaro teritorijoje, esančioje prie Smedsvingeno ir Ravnsborgveieno kelių Hvalstade, Norvegijoje. Planuojama pastatyti vieno aukšto maždaug 1000 kvadratinių metrų šventyklą su svečių namais ir atvykimo aikštelėmis.

Norvegijos Oslo šventykla bus pirmoji šalyje ir ketvirtoji Skandinavijoje. Šiuo metu Norvegijos pastarųjų dienų šventieji turi keliauti į Danijos Kopenhagos arba Švedijos Stokholmo šventyklas.

Pirmieji pastarųjų dienų šventųjų misionieriai į Norvegiją atvyko XIX a. šeštajame dešimtmetyje. Tūkstančiai norvegų prisijungė prie Bažnyčios per ateinančius kelerius metus, o maždaug pusė jų imigravo į Jungtines Valstijas. Šiuo metu Norvegijoje gyvena apie 4500 pastarųjų dienų šventųjų.

Detalieji šventyklos projektiniai planai vis dar rengiami. Daugiau informacijos, įskaitant eksterjero vizualizacijas, bus paskelbta vėliau. Ateityje bus paskelbta statybų pradžios ceremonijos data. Projekto vadovai netrukus kartu su miesto valdžios atstovais pradės rengti preliminarius šios šventyklos planus ir artimiausiais mėnesiais pradės ruošti viešuosius dokumentus.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.