Pranešimas spaudai

Pasaulinė dvasinė valandėlė jauniems suaugusiesiems su vyresniuoju ir seserimi Holandais

Pakartotinė transliacija

2023 m. sausio 9 d. prisijunkite prie kitų 18–30 m. susituokusių ir nesusituokusių jaunų suaugusiųjų pasaulinėje dvasinėje valandėlėje su vyresniuoju Džefriu R. Holandu iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo ir jo žmona seserimi Patricija T. Holand. Jie kalbės iš M. Anthony Burns arenos, esančios Jutos technikos universiteto miestelyje Sent Džordže, Jutoje, JAV, ten susirinkusiems jauniems suaugusiems.

YA 2023 Elder Holland 01
YA 2023 Elder Holland 01
Vyresnysis Džefris R. Holandas ir Sesuo Patricija T. Holand2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Jau dabar suplanuokite pakviesti savo draugus ir susirinkti su jais, kad išgirstumėte tik jums skirtus įkvėptus pranešimus per vieną iš dabartinių Viešpaties apaštalų. Šiaurės ar Pietų Amerikoje stebėkite vietinius renginius, kad pamatytumėte tiesioginę transliaciją, kuri įvyks 2023 m. sausio 9 d., pirmadienį, 03:30 val. Lietuvos laiku. Visur kitur ieškokite galimybę kartu su kitais žiūrėti retransliaciją sausio 15–16 d.

Transliaciją taip pat galite žiūrėti per Bažnyčios palydovinę sistemą, adresu broadcasts.ChurchofJesusChrist.org (prieinama dvi savaites).

Praėjus dviem savaitėms po transliacijos, šios dvasinės valandėlės vaizdo, teksto ir garso failus 41 kalba rasite Evangelijos bibliotekos skyriuose „Suaugusieji / Jauni suaugusieji“.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.