Oficialus pareiškimas

Pareiškimas apie Išminties žodį

Išminties žodis tai sveikatos įstatymas, duotas Dievo vaikų fizinei ir dvasinei naudai. Jame pateikti nurodymai, koks maistas mums yra naudingas ir kokių medžiagų vengti. Laikui bėgant Bažnyčios vadovai pateikė papildomų nurodymų apie tai, ką Išminties žodis siūlo vartoti ir ką draudžia, ir mokė, kad turime vengti žalingų, pripratimą ar priklausomybę sukeliančių medžiagų.

Naujausiose Bažnyčios nariams skirtose publikacijose Bažnyčios vadovai paaiškino, kad Išminties žodis draudžia kai kurias medžiagas, įskaitant elektroninių cigarečių rūkymą, žaliąją arbatą ir kavos produktus. Jie taip pat perspėjo, kad tokios medžiagos, kaip marihuana ir opioidai, turi būti naudojami tik medicininiais tikslais, kompetentingam gydytojui paskyrus.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.