Naujienos

Bažnyčia siunčia reikmenis į Kiniją, kad padėtų kovoti su koronavirusu

Prezidentas Nelsonas siūlo pagalbą

Toliau didėjant susirūpinimui dėl kvėpavimo ligas sukeliančio koronaviruso, Raselas M. Nelsonas, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios prezidentas, savo ilgamečių draugų Kinijoje pasiteiravo, kokios jiems reikėtų pagalbos.

Per tai Bažnyčia sužinojo, kad Vaikų medicinos centrui Šanchajuje trūksta apsaugos priemonių, kurių atsargos buvo išnaudotos dėl Uhane kilusios epidemijos. Bendradarbiaujant su organizacija „Project HOPE“ (Į sveikatos stiprinimą orientuotas prevencinis švietimas) buvo sukurti planai, kaip parūpinti šių reikalingų priemonių.

 

Veikiant drauge su „Project HOPE“, yra užsakytas lėktuvas iš Solt Leik Sičio, kad nugabentų reikmenis iš Bažnyčios vyskupo centrinio sandėlio Solt Leik Sityje. Kita siunta bus išsiųsta iš Bažnyčios sandėlio Atlantoje. Iš viso bus nusiųsta 79 paletės apsauginių medicinos priemonių: 220 000 respiratorių, 870 apsauginių akinių ir daugiau nei 6500 apsauginių kombinezonų.

Tikimasi, kad Šanchajuje pastarųjų dienų šventieji savanoriai pagelbės priimant šiuos reikmenis ir išdalijant juos tiems, kuriems jų reikia.

Prezidentas Nelsonas, kuris didžiąją gyvenimo dalį, iki pašaukimo apaštalu 1984 metais, buvo pasaulyje garsus širdies chirurgas, gerai žinomas dėl atliktų širdies operacijų, taip pat ir Kinijoje, kur paskutinė jo operacija buvo atlikta 1985 metais. Per savo profesinę karjerą, taip pat tarnaudamas Bažnyčioje, jis rado ilgamečių ir tikrų draugų. Prezidentas Nelsonas sakė: „Tai mūsų brangūs broliai ir seserys, ir mes jaučiamės gavę privilegiją, kad galime pasiūlyti šiek tiek pagalbos. Meldžiamės dėl jų ir žinome, kad Dievas juos palaimins.“

Koronavirusas pirmiausia buvo nustatytas Kinijos Hubėjaus provincijoje, kur užsikrėtusiųjų skaičius pasiekė beveik 6000. Taip pat pranešama apie daugybę kitų patvirtintų atvejų ne pačioje Kinijoje. Vyriausybės ir piliečiai visame pasaulyje stiprina atsargumo priemones, kad sulaikytų šio viruso plitimą.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.