Mormon Newsroom
Naujienos

Nustatytos „RootsTech Connect 2022“ datos

Antrus metus iš eilės visas renginys vyks tiesiogiai internetu

„FamilySearch“ paskelbė, kad šeimos istorijos renginys „RootsTech Connect 2022“ 2022 m. kovo 3–5 d. vyks tiesiogiai internetu. „RootsTech Connect 2021“ pritraukė daugiau nei 1 milijoną lankytojų iš daugiau nei 240 šalių, todėl šių metų susirinkimas buvo didžiausias „RootsTech“ istorijoje.

„Po „RootsTech Connect 2021“ supratome, kad per nuotolinį renginį „RootsTech“ galime suteikti šeimos istorijos pažinimo džiaugsmą milijonams žmonių, kad ir kur jie būtų“, – sakė „FamilySearch International“ generalinis direktorius Styvenas Rokvūdas.

Dėl šių metų sėkmės ir „RootsTech Connect 2022“ vyks tiesiogiai internetu ir bus nemokamas.

„Buvome sujaudinti žmonių reakcijos į tiesiogiai internetų vykusį „RootsTech“ ir esame labai dėkingi visiems mūsų rėmėjams, parodos dalyviams, pranešėjams ir dalyvavusiems lankytojams“, – sakė Rokvūdas.

„Tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio pasidalijo su mumis, kad 2021 m. internetinis formatas leido jiems pirmą kartą dalyvauti renginyje ir mėgautis nuotolinio mokymosi ir bendravimo privalumais. Ir tai sukūrė gausų internetinį mokomąjį archyvą, kuris dabar visus metus yra prieinamas nemokamai “, – pridūrė jis.

Šeimos istorijos entuziastams prieinamos daugiau nei 1 500 nemokamų „RootsTech 2021“ sesijų.

Ateityje „RootsTech“ planuoja pasiūlyti hibridinį nuotolinį ir gyvo dalyvavimo modelį, kurio turinys bus išplėstas ir prieinamas ištisus metus.

„Toliau planuodami naujas „RootsTech “ apimtis, virtualų renginį ruošiamės paversti nuolatine patirties dalimi ir laukiame naujų galimybių, prieinamų žmonėms visur“, – sakė Rokvūdas.

Šį rudenį Londone planuotas gyvas renginys neįvyks.

2022 m. užsiėmimai bus įvairūs – atsisiunčiami, transliuojami tiesiogiai ir interaktyvūs, kuriuose žmonės galės bendrauti, užduoti klausimus ir mokytis iš ekspertų ir entuziastų. Taip pat vyks demonstracijos ir veiklos įvairaus amžiaus žmonėms bei daugiakultūrės šventės.

Registracija į „RootsTech 2022“ prasidės 2021 m. rugsėjo mėnesį. Daugiau informacijos rasite svetainėje RootsTech.org.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.