EasterConcert2023_01_230327_v1.png
Pranešimas spaudai

Naujas Velykų koncertas „Išpirkėjas" jau internete

Koncerto vaizdo įrašas bus transliuojamas iki balandžio vidurio

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia Europoje pristato naują internetinį koncertą „Išpirkėjas“, kuriame šlovinamas Gelbėtojo Jėzaus Kristaus gyvenimas ir tarnystė.

Velykinė programa pavadinta „Išpirkėjas“. Joje skamba muzika iš to paties pavadinimo Dženės Ouks Beiker albumo. Pristatomi gerai žinomi Kristų vaizduojantys Europos menininkų, pvz., Leonardo da Vinčio, Karlo Blocho, Andželikos Kaufman, Heinricho Hofmano, Fransisko de Surbarano, Bertelio Torvaldseno, Saimono Djuvio ir kitų, meno kūriniai. Koncertą Danijos Frederiksborgo pilyje, kur yra garsioji Karlo Blocho galerija, veda švedų pramogų pasaulio atstovas Luisas Heris.

Šią transliaciją nuo 2023 m. kovo 26 d. galima žiūrėti šiose svetainėse ir kanaluose:

Bažnyčios vietiniame tinklalapyje

YouTube

Facebook

Kalbos

Velykų koncertą galima stebėti visame pasaulyje, kur tik yra internetas. Transliaciją galima žiūrėti anglų, lietuvių ir dar 30 kalbų.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.