Pranešimas spaudai

Nauja centralizuota europinė svetainė apie Pastarųjų Dienų šventuosius.

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia oficialiai atidarė europinę naujienų svetainę anglų kalba.

Po keleto mėnesių parengimo ir bandymo darbų oficialiai atidaryta Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios europinė naujienų svetainė. Šioje svetainėje centralizuotai teikiamos atskirų šalių naujienos ir įžvalgos, kad naujienų žiniasklaida ir nuomonių formuotojai visoje Europoje gautų vienodą informaciją anglų kalba.

Newsroom-01
Newsroom-01
Žvilgsnis į naująją Europos naujienų svetainę anglų kalba.2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

„Šioje svetainėje žiniasklaidos atstovai ras centralizuotą informaciją apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią Europoje“, – sakė Bažnyčios Vidurio Europos Krašto komunikacijos direktorius Dinis Adriano. – Tai bus naudingas papildomas šaltinis, kartu su jau žinomomis šalių svetainėmis, kuriose pateikiamos vietinės naujienos. Tikimės, kad ši svetainė padės suvienyti visą Europą“, – pridūrė jis.

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia yra pasaulinis tikėjimas, vienijantis daugiau nei pusę milijono narių Europoje.

Prieš dvylika metų Bažnyčia pradėjo internete atidarinėti naujienų svetaines įvairioms Europos šalims jų vietine kalba. Jos ir toliau egzistuos, tačiau svarbiausios naujienos bus skelbiamos ir europinėje naujienų svetainėje anglų kalba, kad galėtume pasiekti daugiau žmonių.

Taip pat, šis centralizuotas informacijos šaltinis padės žurnalistams, nuomonės formuotojams ir Bažnyčios nariams, daugiau sužinoti apie tarptautinę Bažnyčios veiklą.

Be to, pasaulinė ir europinė Bažnyčios vadovybė naują svetainę gali naudoti pranešimams skelbti ir atitinkamoms temoms aptarti.

Šią Europai skirtą internetinę naujienų svetainę anglų kalba galite rasti spragtelėję čia arba apsilankę bet kurioje kitoje Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios naujienų svetainėje ir viršutiniame dešiniajame kampe atsidarę meniu su galimais šalies ar šalių pasirinkimais.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.