Pranešimas spaudai

Mormonų moterų vadovė kalba Europos Parlamento konferencijoje

2017 m. lapkričio 9 d., ketvirtadienį, Briuselyje, Europos Parlamente, kalbėjo Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios visuotinės moterų organizacijos prezidentė. Sesuo Džina B. Bingam kreipėsi į konferencijoje „Tikėjimo moterys. Religijos arba tikėjimo laisvės perspektyva“ susirinkusius mokslininkus ir aukštus pareigūnus.  Renginį vedė Anna Záborská, Europos Parlamento narė, bendradarbiaujanti su Bažnyčios biuru Europos Sąjungoje.

„Užuot nurodinėjusi moterims, ką daryti, kaip ir kada tai daryti, valdžia turėtų užtikrinti, kad moterų atžvilgiu žmonių teisės – įskaitant jų teisę rinktis religinius įsitikinimus – yra gerbiamos,“ – kalbėjo sesuo Bingam, Bažnyčios Paramos bendrijos vadovė. Ją lydėjo sesuo Šeron Jubenk, pirmoji sesers Bingam patarėja Paramos bendrijoje ir Bažnyčios humanitarinės pagalbos padalinio LDS Charities direktorė.

 

Daugelyje pasaulio šalių žmonės yra persekiojami dėl religinių įsitikinimų ar tikėjimo. Tokiu atveju moterys ir mergaitės dažnai tampa aklo smurto ar bausmių objektais. Savo kalboje sesuo Bingam pabrėžė  moterystės reikšmę visuomenėje, moterų indėlį į bendrą gerovę ir pakvietė susirinkusiuosius ieškoti būdų remti aplink juos esančias moteris.

Ji sakė: „Visi turėtų stengtis suteikti moterims galią, nes jos yra didelė jėga kuriant visuomenę, kurioje religijos laisvė ir žmogaus teisės tikrai gali klestėti.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.