Naujienos

Misionieriai moko anglų kalbos

Lietuvoje jau daugiau kaip 20 metų tarnauja Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios misionieriai iš įvairių pasaulio šalių. Kasdien susitikdami su žmonėmis, jie ne tik moko juos Evangelijos, bet ir ieško kitų tarnavimo būdų. Daugelis į Lietuvą atvykusių misionierių yra anglakalbiai, lietuvių arba rusų kalbos pramokę  misijos metu. Jie patys džiaugiasi galimybe išmokti naują kalbą ir pažinti naują kultūrą,  suvokdami, kad kalbų mokėjimas bet kuriam žmogui gali atverti naujas galimybes keliaujant, studijuojant arba siekiant karjeros.

Nors mormonų misionieriai nėra profesionalūs mokytojai, galintys suteikti akademinių žinių, jų vedami nemokami anglų kalbos užsiėmimai padeda geriau pažinti, suprasti ir išmokti  šią kalbą. Čia nėra įprastų mokytojo ir mokinio santykių – nesudarinėjami dalyvių sąrašai,  nerašomi įvertinimai. Bet kada galima ateiti ir išeiti, neskiriami testai, nelaikomi egzaminai. Mokymas vyksta nedidelėse grupėse, laisvai bendraujant, pasirenkant dominančias temas. Norintys tobulinti kalbos žinias gali pasirinkti vieną iš trijų sudėtingumo lygių  – pradedančiųjų, pažengusiųjų ar  gerai mokančių  kalbą. Užsiėmimai vedami paskaitų ir žaidimų forma, draugiškoje aplinkoje. 

Tokios anglų kalbos tobulinimo grupės veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Bažnyčios susirinkimų namų patalpose, du kartus per savaitę po vieną akademinę valandą. Už dalyvavimą jose mokėti nereikia.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.