Naujienos

Lapkričio 20 d. pamatysite ypatingą viltingą ir guodžiantį pranašo kreipimąsi

Raselas M. Nelsonas, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios pranašas ir prezidentas, 2020 m. lapkričio 20 d. 11:00 val. MST laiku (20:00 Lietuvos laiku) pasidalys ypatinga vaizdo žinute.

Šiame 11 minučių vaizdo įraše bus susitelkta į tai, kaip per Jėzų Kristų galime atrasti vilties ir pagyti šiais pasaulinio susiskaldymo ir nestabilumo laikais. Vaizdo įrašas 31 kalba bus patalpintas prezidento Nelsono socialinių tinklų paskyrose (Facebook, Instagram, Twitter) ir pagrindiniame Bažnyčios YouTube kanale. Vaizdo įrašas iš karto po patalpinimo bus prieinamas peržiūroms Newsroom.ChurchofJesusChrist.org ir Bažnyčios Evangelijos mediatekoje.

          

Prezidentas Nelsonas nuo 1984 m. yra Viešpaties Jėzaus Kristaus apaštalas. 2018 m. sausį jis tapo vyriausiuoju Bažnyčios vadovu. Jo, kaip prezidento, laiką pažymėjo tarnystė visame pasaulyje (per šį laikotarpį jis aplankė 32 šalis ir JAV teritorijas), patvirtintos didesnio skaičiaus šventyklų (mums švenčiausių vietų) statybos ir įvesti esminiai organizaciniai pakeitimai. Nuo 2018 m. balandžio visuotinės konferencijos, kurioje jis buvo palaikytas Bažnyčios prezidentu, prezidentas Nelsonas kalbėjo apie dažnus koregavimus, kurie turėjo padėti šventiesiems tarnauti panašiau į Kristų ir labiau akcentuoti pasaulio Gelbėtoją kaip visko, ką Bažnyčia veikia, šerdį.

Prieš tapdamas pasaulinio tikėjimo vadovu prezidentas Nelsonas buvo novatoriškas širdies chirurgas. 1951 m. būdamas chirurgu rezidentu Minesotoje padėjo tyrinėti ir sukurti pirmąjį širdies-plaučių aparatą, naudojamą atvirose širdies operacijose. 1955 m. Jutoje jis atliko pirmąją atvirą širdies operaciją. Jis tarnavo Kraujagyslių chirurgijos asociacijos prezidentu, Amerikos krūtinės ląstos chirurgijos tarybos vadovu, Širdies ir kraujagyslių chirurgijos tarybos pirmininku Amerikos širdies ligų asociacijoje ir Jutos valstijos Medicinos asociacijos prezidentu. Jis yra daugybės medicinos vadovėlių skyrių bei kitų leidinių autorius. Jis skaitė paskaitas ir kaip specialistas konsultavo daugybėje organizacijų visose Jungtinėse Valstijose bei kitose šalyse.

Prezidentas Nelsonas yra 10 vaikų tėvas (devynių mergaičių ir 1 berniuko), 57 vaikaičių senelis ir 127 provaikaičių prosenelis. Jo pirmoji žmona (ir 10 vaikų motina) Danzelė mirė beveik prieš 16 metų. Dvi jų dukterys (Vendė ir Emili) mirė nuo vėžio. Jis su savo antrąja žmona Vende susituokė 2006 m.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.