Naujienos

Labdaringi kalėdiniai pietūs bažnyčios Vilniaus susirinkimų namuose

2023 m. gruodžio 23 dieną Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčios susirinkimų namuose Vilniuje, Ateities g. 83 buvo surengti Kalėdiniai pietūs nepasiturintiems ir vienišiems asmenims. Jiems rengiantis buvo išdalinta keli šimtai kvietimų, iškabinti skelbimai Nakvynės namuose, Neįgaliųjų dienos centruose. Taip pat buvo išsiųsti laiškai įvairioms organizacijoms bei apie pietus paskelbta socialiniuose tinkluose.

Bažnyčios nariai ir misionieriai paruošė apie 50 vietų svečiams tiek pat ir karšto patiekalo, salotų bei deserto porcijų. Atvyko nedidelė grupelė svečių, kurie buvo pasitinkami prie durų. Kai kuriems buvo aprodytos bažnyčios patalpos. Visi buvo kviečiami prie stalo šventiškai išpuoštoje pamaldų ir kultūrinių renginių salėje.

Šventiniai pietūs prasidėjo pasveikinimu ir skaitymais apie Kristaus gimimą iš Luko evangelijoje 2-ojo skyriaus. Tada susirinkusieji pasižiūrėjo trumpa filmuką apie Gelbėtojo gimimą „Kūdikėlis Jėzus“. Filmukas labai jautrus ir šiltas, jo metu salėje tvyrojo pagarbi tyla. Vėliau svečiai užkandžiavo ir bendravo su rengėjais. Svečiai apetitu nesiskundė, kai kurie buvo apdairiai pasiėmę indų maistui. Vėliau daugeliui buvo įdėta maisto parsinešti į namus.

Pabaigoje kartu su bažnyčios misionieriais galima buvo giedoti kalėdines giesmes.

Atmosfera buvo jauki ir dvasinga, susirinkusieji neskubėjo išeiti. Žmonės buvo dėkingi ir, tikime, grįžo namo šiek tiek laimingesni.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.