Naujienos

Kalėdų šviesa: Prezidento Raselo M. Nelsono žinia

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios pranašas ir prezidentas Raselas M. Nelsonas kviečia visus pakeisti savo gyvenimą Kalėdų laikotarpiu.

Kai aplink mus yra tiek daug žmonių, prislėgtų baimės ir netikrumo, – naujame vaizdo įraše sako Prezidentas Nelsonas, – kviečiu jus savo širdyje padaryti vietos aplinkiniams, kuriems galbūt sunku pamatyti Gelbėtojo šviesą ir pajusti Jo meilę. Jokios dovanos nereiškia tiek daug, kaip tyros meilės veiksmai, kuriuos pasiūlote vienišiems, prislėgtiems ir pavargusiems. Tai dovanos, kurios mums ir jiems primena tikrąją Kalėdų prasmę: dovaną Dievo Sūnaus Jėzaus Kristaus, kuris gimė, kad išsklaidytų visas baimes ir atneštų amžinąją šviesą ir džiaugsmą visiems, kurie seka Juo.“

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.