Pranešimas spaudai

Kalėdinė iniciatyva „Apšviesk pasaulį“ kviečia tarnauti taip, kaip tarnautų Kristus

Pastarųjų dienų šventieji dalyvauja visame pasaulyje vykstančiuose renginiuose

Pastarųjų dienų šventieji ir jų draugai visame pasaulyje skatina visuomenę Kalėdų metą tarnauti minint Jėzaus Kristaus gyvenimą. Kalėdinė iniciatyva „Apšviesk pasaulį“ visame pasaulyje prasidės 2017 m. lapkričio 24 d. ir tęsis iki Kalėdų, gruodžio 25-osios. 

Kalėdinė iniciatyva „Apšviesk pasaulį“ jau antrus metus sutelkiama į šventimą ir dalijimąsi Jėzaus Kristaus šviesa, „pasaulio šviesa“ (Jono 8:12). Gelbėtojas pareiškė: „Jūs esate pasaulio šviesa“ (Mato 5:14). 

 

2015 m. spalį visuotinės konferencijos kalboje prezidentas Tomas S. Monsonas sakė: „Jei seksime Gelbėtojo pavyzdžiu ir gyvensime taip, kaip Jis gyveno ir mokė, tai šviesa skaisčiai švies mumyse ir nušvies kelią kitiems.“  

Informacija

Siekiant Kalėdų metą paskatinti visuomenę sekti Kristaus mokymais, Mormon.org patalpinta pasidalijimui skirta medžiaga, įkvepiantis filmukas 33 kalbomis ir tarnavimo advento kalendorius „25 būdais per 25 dienas“. Kiekvieną dieną svetainėje Mormon.org Gelbėtojo mokymai bus pristatomi trumpu vaizdo siužetu ir tarnavimo idėjomis. Informacija bus prieinama anglų, ispanų ir portugalų kalbomis. Pagrindiniame tinklalapyje taip pat bus nuorodos į informaciją 29 kalbomis.

Pagrindinio vaizdo siužeto versija, kurią galima ir pažiūrėti, ir parsisiųsti, bus prieinama ir Bažnyčios programėlėje „Evangelijos biblioteka“.

Dalijimuisi skirta medžiaga bus skelbiama tokiose socialinės žiniasklaidos svetainėse, kaip „Facebook“, „Twitter“, „YouTube“, „Google+“ ir „Instagram“.  Šių svetainių lankytojai skatinami dalytis savo patyrimais naudojant saitažodžius #LIGHTtheWORLD ir #ApšvieskPasaulį.

„Apšviesk pasaulį“ stendai bus įrengti įvairiuose pasaulio miestuose, tarp jų ir Meksike bei Paryžiuje esančiuose lankytojų centruose. Reklaminius stendus bus galima pamatyti Niujorko Taimso aikštėje, Solt Leik Sityje, Los Andžele ir Meksike.

Kad nariai ir misionieriai galėtų paskatinti kitus dalyvauti šioje kampanijoje, internete taip pat patalpinti spausdinimui skirti plakatai ir dalijamosios kortelės.

Labdaringa veikla

Vykdant šią kampaniją keletą koncertų surengs socialinėje žiniasklaidoje ganėtinai gerai žinomi „Apšviesk pasaulį“ iniciatyvos ambasadoriai, įskaitant gruodžio 12 d. „YouTube“ studijoje, Niujorke, koncertuosiančius „Piano Guys“ ir Limoje (Peru) koncertą rengiantį dainininką Deividą Arčiuletą.

JAV ir Kanadoje suplanuota daugiau kaip 90 renginių, skirtų pamaitinti alkstančiuosius, pradedant didelio masto paramos rinkimo veiklomis ir baigiant asmeninės tarnystės projektais. Ši kampanija taip pat parems vietinius tarnystės renginius 28 šalyse. Tai bus tokie projektai, kaip kalėdinių paketų ruošimas vaikų namams Ukrainoje, Rusijoje ir Baltarusijoje bei maisto, drabužių ir valymo priemonių rinkimas Floridoje, Naujojoje Škotijoje ir kitur.

Solt Leik Sityje Džozefo Smito memorialinio pastato lankytojai vestibiulyje ras „Apšviesk pasaulį“ prekybos automatus, kuriuose bus galima nupirkti daiktų, skirtų perduoti tokiems Bažnyčios labdaros programos partneriams, kaip „CARE“, „Utah Food Bank“, „Eye Care 4 Kids“, „WaterAid“, „Water For People“ bei „JustServe“. Bus prekiaujama ir dovanų čekiais, už kuriuos besivystančiose šalyse skurdžiai gyvenantys žmonės galės įsigyti gyvų vištų ir ožkų.

 

Iniciatyvos istorija

Jau keletą pastarųjų metų Bažnyčios misionierių departamentas remia per Kalėdas ir Velykas rengiamas internetines kampanijas. Pernai iniciatyva „Apšviesk pasaulį“ pasižymėjo vaizdo siužetais, 25 dienų advento kalendoriumi ir tarnavimo Kalėdų metu idėjomis.

Per praėjusiųjų metų velykinę iniciatyvą buvo paskelbti 33 kalbomis parengti dalijimuisi skirti vaizdo siužetai, apie Kristaus, kaip Ramybės kunigaikščio vaidmenį.

2015 m. gruodį milijonus žmonių visame pasaulyje pasiekė kalėdinė iniciatyva „Gelbėtojas gimė“. Milijonus taip pat pasiekė ir 2016 m. Velykų iniciatyva „Sek paskui Jį“.

Pirmąją velykinę iniciatyvą – savaitę trukusią žiniasklaidos kampaniją, pavadintą „Todėl, kad Jis gyvas“, Bažnyčia pradėjo 2014 metais. 2014 m. gruodį pasaulį išvydo mėnesį trukusi iniciatyva „Dovana yra Jis“.

Daugiau informacijos rasite svetainėje mormon.org, o nuo gruodžio 1 d. – LDS.lt.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.