Tema

Istoriniai objektai

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia skiria didelį dėmesį savo istorijos išsaugojimui ir dalijimuisi ja. Bažnyčia prižiūri keliasdešimt istorinių objektų, kuriuose visų tikėjimų žmonės gali sužinoti svarbių dalykų apie istoriją, tikėjimą ir pasišventimą.

„Mūsų istoriniai objektai padeda papasakoti unikalią Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios istoriją, – sakė Bažnyčios istorikas ir registratorius Marlinas K. Džensenas. – Kiekviename objekte yra gausu istoriškai tikslių detalių ir patrauklių eksponatų, padedančių žmonėms geriau suprasti, kas mes esame ir kas mums svarbu.“

Visi Bažnyčios istoriniai objektai yra prieinami nemokamai ir atviri visuomenei. Kai kurie objektai yra dideli ir išsidėstę keliose vietovėse, pavyzdžiui, Navū miestas Ilinojaus valstijoje arba Palmyra Niujorko valstijoje. Kiti objektai yra maži – paminklas arba nedidelis pastatas, pavyzdžiui, Gadfildo Elmo koplyčia Anglijoje arba istorinis Mormonų bataliono pastatas San Diege, Kaliforniojos valst. Daugelis šių objektų šeimoms siūlo įdomias veiklas.

Papildomi šaltiniai

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.