Naujienos

Fabijoniškių gyventojai ir bažnyčios nariai kartu tvarko aplinką

Balandžio 20 d. Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone vyko graži aplinkos tvarkymo akcija. Ją inicijavo Pastarųjų dienų šventųjų bažnyčios nariai, sukviesdami visus norinčius prisidėti prie aplinkos tvarkymo. Dievas akcijos dalyviams tą dieną padovanojo nuostabų orą – lietus prasidėjo tik baigiant valgyti, leido ramiai užbaigti darbus ir pasidžiaugti jų rezultatais.

Akcijos tikslas buvo sutvarkyti apleistą ir šiukšlėmis užterštą miškelį, esantį maždaug už kilometro nuo bažnyčios pastato. Paskirtą dieną į talką susirinko pora dešimčių bažnyčios narių ir  aktyvių Fabijoniškių rajono gyventojų. Darbas vyko sklandžiai ir draugiškai. Bendromis pastangomis per porą valandų miškelis buvo išvalytas nuo visų šiukšlių – jų buvo surinkta net 6300 litrų! Po talkos dalyviai pasistiprino bažnyčios parūpintais užkandžiais ir galėjo pabendrauti bei susipažinti. Susirinkusieji džiaugėsi ne tik nuveiktu darbu, bet ir puikia atmosfera bei stiprėjančia bendruomene. Nuspręsta, kad tokios aplinkos tvarkymo akcijos bus rengiamos ir ateityje.

Bažnyčia dėkinga visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios iniciatyvos, o taip pat seniūnijai, kuri apsiėmė išvežti surinktas šiukšles. Ši akcija dar kartą įrodo, kad bendromis pastangomis galime nuveikti daug gerų darbų ir prisidėti prie aplinkos gerovės.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.