Pranešimas spaudai

Europiečiai pastarųjų dienų šventieji ruošiasi žiūrėti visuotinę konferenciją

GC042024-image-01
GC042024-image-01
2023 m. spalio 1 d. konferencijos lankytojai prieš visuotinės konferencijos sekmadienio rytinę sesiją renkasi konferencijų centre Šventyklos aikštėje Solt Leik Sityje, Jutos valst.2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Visuotinė konferencija – tai pasaulinis Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios susirinkimas. Du kartus per metus, pirmaisiais balandžio ir spalio savaitgaliais, Bažnyčios vadovai iš viso pasaulio kalba tai, kas sutelkta į Jėzų Kristų ir Jo evangeliją. Tarp žiūrinčiųjų konferenciją, kuri bus transliuojama iš Solt Leik Sičio Jungtinėse Valstijose 2024 m. balandžio 6–7 d., bus daug tūkstančių ištikimųjų iš visos Europos.

„Visuotinė konferencija laimina mano gyvenimą, nes joje visada yra bent viena kalba, skirta būtent man mano konkrečioje situacijoje arba apie išmėginimą, su kuriuo susidūriau“, – sako Vokietijoje gyvenantis Bažnyčios narys. Paskiausioje konferencijoje 2023 m. spalį Bažnyčios prezidentas Raselas M. Nelsonas pakvietė klausytojus „mąstyti celestiališkai“, arba dangiškai.


 

Vietinis narys iš Nyderlandų dalijasi tokiomis mintimis: „Man mąstyti celestiališkai reiškia labiau pasitikėti Dievo numatytu laiku bei planu ir tikėti, kad viskas išeis mums į gera. Tai taip pat reiškia išmokti viską atiduoti į Jo rankas. To ir stengiuosi laikytis ir tai atnešė man daug vidinės ramybės.“

Narys iš Šveicarijos taip pat sako: „Pastebiu, kad dabar aš dažniau mąstau apie amžinąsias savo sprendimų pasekmes ir tai, kas iš tiesų svarbu.“ Visos konferencijos sesijos bus tiesiogiai transliuojamos internetu svetainės ChurchofJesusChrist.org tiesioginių transliacijų tinklalapyje daugiau nei 70 kalbų. Jas taip pat bus galima žiūrėti visuotinės konferencijos „YouTube“ kanalu, „Gospel Stream“ programėlėje, „Evangelijos bibliotekoje“ ir per kitus radijo, televizijos, palydovinius ir skaitmeninius kanalus.

Po transliacijos kalbos bus prieinamos teksto, garso ir vaizdo formatais įvairiuose kanaluose daugiau nei 70 kalbų, kad jas būtų galima peržiūrėti ir studijuoti pagal pareikalavimą. Į tuos kanalus įeina „Evangelijos biblioteka“, „Media Library“, visuotinės konferencijos „YouTube“ kanalas, „Gospel Stream“ ir Bažnyčios žurnalai.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.