Pranešimas spaudai

Draugas draugui. Sekimas Jėzumi

Naują vaikams skirtos laidos epizodą dabar galima žiūrėti keliomis Europos šalių kalbomis

2024 m. kovo mėn. laidoje „Draugas draugui“ dalyvauja prezidentas Dalinas H. Ouksas iš Pirmosios Prezidentūros ir jo žmona Kristen. Šiame epizode, kurį veda visuotinė Pradinukų organizacijos prezidentūra, vaikams padedama sužinoti, kaip svarbu sekti Jėzumi.

Friend-to-Friend-03-2024-01
Friend-to-Friend-03-2024-01
Transliacijos „Draugas draugui" yra laidos vaikams, padedančios mokytis Jėzaus Kristaus evangelijos.2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Skambės muzika, apsilankys tukaniukas Luji ir bus galima pagaminti mielą rankdarbį! Šis 20 minučių epizodas yra smagi, įtraukianti laida vaikams ir gali būti naudojama namuose ar Pradinukų organizacijoje, kad padėtų mokyti vaikus Jėzaus Kristaus evangelijos.

Epizodą dabar galima žiūrėti tokiais kanalais:

Gospel Library šį epizodą galima rasti tokiomis kalbomis: albanų, čekų, danų, olandų, anglų, suomių, prancūzųvokiečių, vengrų, italų, norvegų, portugalųispanų, švedų ir ukrainiečių.

Ateinančiomis savaitėmis atsiras ir kai kuriomis kitomis kalbomis. 

Informacija apie rankdarbį

Transliacijos metu vaikai mokysis iš jiems prieinamų medžiagų pasigaminti velykinę leliją. (Žr. toliau pateiktą paveikslėlį iš 2024 m. kovo mėn. žurnalo „Draugas“.)

Medžiagos, kurių gali prireikti gaminant rankdarbį:

  • Popierius
  • Spalvoti pieštukai ar flomasteriai
  • Žirklės
  • Lipni juostelė
  • Pagaliukas

Friend-to-Friend-03-2024-02
Friend-to-Friend-03-2024-02
Išbandykite šį smagų užsiėmimą iš 2024 m. kovo mėn. žurnalo „Draugas".2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.