Pranešimas spaudai

Dovana kūdikių namų globotiniams

Vienos iš didžiausių moterų organizacijų pasaulyje, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Paramos bendrijos, narės sumanė praskaidrinti gyvenimą mažylių, kuriems trūksta motiniškos šilumos. Iš JAV į Lietuvą tarnauti misijoje atvykusi sesuo Suisse pamokė Vilniuje gyvenančias moteris siūti dygsniuotas antklodes ir taip gimė sumanymas kiekvienam vaikų globos namuose gyvenančiam vaikui rankomis pasiūti po antklodę. Jau pasiūtos šiltos antklodės dvejų Vilniaus vaikų namų globotiniams. „Facebook“ svetainėje galima rasti kvietimą sušildyti savo meile tuos, kuriems jos labai reikia, ir prisijungti prie antklodes jau siuvančių geros valios žmonių.

Vilniaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namų direktorė Viktorija Grežėnienė, užgirdusi apie šį sumanymą, jį palaikė ir su džiaugsmu sutiko priimti vaikučiams su meile siuvamas spalvingas antklodes. Kūdikių namuose gyvenantys mažyliai pirmieji Lietuvoje dovanų gaus 90 rankomis siūtų antklodžių.

Rugsėjo mėnesį antklodės bus dovanojamos Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namų vaikams. 

Daugiau informacijos:

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios bendrija
Ateities g. 83, Vilnius

Denis Grinevičius, atstovas ryšiams su visuomene
Tel. 8 601 80880

 

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.