Pranešimas spaudai

Dalijimasis Kristaus šviesa: Brigamo Jango universiteto scenos menas Europoje

Atlikėjų grupių iš Brigamo Jango universiteto turas po Europą

Brigamo Jango universiteto liaudies šokių ansamblis Vengrijoje, Austrijoje ir Čekijoje

Liaudies šokių ansamblis vasarą pradėjo trijų savaičių kelionę po Europą. Visos kelionės metu, dalyvaudama festivaliuose ir renginiuose, grupė buvo sustojusi Vengrijoje, Austrijoje ir Čekijoje.

<p>„Mountain Strings
„Mountain Strings" ir liaudies šokių ansamblis susirinko priešais Budapešto Šv. Stepono baziliką.2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

Pirmasis festivalis buvo 28-asis kasmetinis Dunojaus karnavalas Budapešte, o antrasis – Straznicos tarptautinis folkloro festivalis Čekijoje. Ansamblio narys dėkojo už festivalio patirtį sakydamas: „Man patiko stebėti komandų iš Vengrijos ir Čekijos pasirodymus. Sustiprėjo mano meilė žmonėms, jų šaliai, kultūrai ir istorijai. Man patiko, kad per šokį galėjau liudyti ir dalytis savo šviesa.“ Laisvu nuo festivalių laiku grupė keliavo po Budapeštą, kur apžiūrėjo lankytinas vietas ir filmavo tradicinį vengrų kūrinį „Dulándlé“.

„BYU Cougarettes“ (liet. Brigamo Jango universiteto palaikymo šokėjos) Italijoje ir Prancūzijoje

Liepos mėnesį „BYU Cougarettes“ keliavo į Italiją ir Prancūziją. Italijoje, Kastelana Grotė mieste, jos varžėsi tarptautiniame šokių festivalyje „World Dance Movement“ (liet. „Pasaulinis šokių judėjimas“). Jos susipažino su įvairių šalių šokėjomis ir gavo „Metų šokių grupės“ apdovanojimą.

„Šokti scenoje gražios Italijos viduryje buvo magiška! Kai šokame, visada stengiamės dalytis Kristaus šviesa. Galimybė dalytis meile šokiui ir ta Kristaus šviesa su vietiniais kitame pasaulio krašte buvo tokia ypatinga“, – sakė komandos prezidentė Ebi Kelė Sleid.

<p>„Mountain Strings
„BYU Cougarettes" leidžia laiką su šeimomis Residis pabėgėlių centre Paryžiuje.2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

Jos ne tik dalyvavo varžybose, bet ir leido laiką šokdamos ir dainuodamos su šeimomis Residis pabėgėlių centre Paryžiuje. Komanda pabrėžė, kad ši patirtis yra viena iš jų kelionės „dvasinių aukštumų“.

„BYU Ballroom Dance Company“ (liet. „Brigamo Jango universiteto pramoginių šokių kompanija“) Belgijoje ir Anglijoje

„BYU Ballroom Dance Company“ kelionės atvedė į prestižinį Didžiosios Britanijos čempionatą Blakpulo šokių festivalyje. Ten kompanija buvo pagerbta dviem pirmosios vietos apdovanojimais.

<p>„Mountain Strings
„Teh Ballroom Dance Company" pozuoja Blakpulo šokių festivalyje Anglijoje.2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

Po laimėjimų Blakpule, pramoginių šokių komanda išvyko į Briuselį, kur Karališkajame flamandų teatre pristatė savo pasirodymą „Rhythm“ Europos Sąjungos ambasadorių ir pasaulio garbių asmenų auditorijai.

„Pučiamųjų simfonija“ Ispanijoje ir Portugalijoje

Šiais metais Brigamo Jango universiteto ansamblis „Pučiamųjų simfonija“ gastroliavo nuostabiose šalyse – Portugalijoje ir Ispanijoje. Pirmąjį savaitgalį Portugalijoje jis koncertavo du kartus, įskaitant pasirodymą Lisabonos Portugalijos šventyklos teritorijoje.

<p>„Mountain Strings
Jaunieji ambasadoriai lankosi nuostabiame Glenkou slėnyje Škotijoje.2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

Barselonoje grupė patyrė vieną iš svarbiausių savo turo akimirkų: koncertavo Katalonijos muzikos rūmuose. „Pučiamųjų simfonija“ paaukojo visas lėšas už parduotus bilietus dviem vietinėms organizacijoms, kurios dirba su žmonėmis, turinčiais klausos, regos ar psichikos sveikatos problemų.

Brigamo Jango universiteto jaunieji ambasadoriai Škotijoje

Šią vasarą Brigamo Jango universiteto jaunieji ambasadoriai išvyko į kelionę po Jungtinę Karalystę. Grupė atliko savo pasirodymą „Thank You for the Music“ (liet. „Dėkojame už muziką“) „Surgeons’ Hall“ didžiajame teatre, kuriame vyko dalis Edinburgo festivalio „Fringe“, kurį rengė „TheSpaceUK“.

<p>„Mountain Strings
Jaunieji ambasadoriai lankosi nuostabiame Glenkou slėnyje Škotijoje.2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

Pagrindiniai momentai buvo trijų muzikinių vaizdo įrašų filmavimas, visų pasirodymų bilietų išpardavimas ir dvasinės valandėlės, surengtos vietos bendruomenėms. Vienas studentas komentavo: „Socialiniu ir dvasiniu požiūriu sužinojau, kad galiu pritapti bet kur ir kad visur yra malonių bei panašių į Kristų žmonių (…). Jaučiau sutiktų žmonių meilę ir savo paties meilę jiems.“

Brigamo Jango universitetas yra privati įstaiga, kurią remia Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia. Jis įkurtas siekiant suteikti puikų pasaulietinį išsilavinimą, sustiprintą Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios idėjomis ir religiniais principais.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.