Pranešimas spaudai

Bus ruošiami nauji pastarųjų dienų šventųjų Giesmyno ir Vaikiškų dainelių knygos leidimai

Nauja sakralinė muzika atspindės narių visame pasaulyje poreikius

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia iš pagrindų peržiūrės dvi bažnytinės muzikos knygas. Bažnyčios vadovams visame pasaulyje buvo išsiųstas laiškas, pranešantis apie per pamaldas naudojamų „Giesmyno“ ir „Vaikiškų dainelių knygos“ naujų leidimų rengimo pradžią.

Naujieji muzikos rinkiniai bus sudarinėjami artimiausius keletą metų. Jų tikslas – patenkinti Bažnyčios narių visame pasaulyje poreikius ir suvienyti narius. Rinkinį sudarys pagrindinės giesmės ir dainos, mokančios Evangelijos doktrinų.

Vadovaujant Pirmajai Prezidentūrai buvo sudaryti komitetai, kurie siūlys dabartinių muzikos rinkinių pakeitimus.

 

Nauji kūriniai bus surinkti į vieną giesmyną ir vieną vaikiškų dainelių knygą su tomis pačiomis giesmėmis ir dainomis visomis kalbomis. Be spausdintinių knygų bus įrašyta ir giesmių bei dainų muzika. Muzika bus prieinama internetu, kai tik bus išleistos naujos knygos. Spausdintiniuose giesmynuose nebus tautinių giesmių.

Nuo pat pirmųjų Evangelijos sugrąžinimo dienų sakralinė muzika buvo svarbi pastarųjų dienų šventiesiems. Dabar naudojamas giesmynas buvo atnaujintas 1985 metais.

Skaitmeniniais kanalais nariams taip pat bus išplatintos atskiroms kalboms ir kraštams būdingos giesmės ir dainos.

Tinklalapyje newmusic.lds.org svarstymui galima pateikti savo sukurtas giesmes, vaikiškas daineles, dainų tekstus be muzikos arba muziką be teksto. Vienas asmuo svarstymui gali pateikti iki penkių giesmių ir penkių vaikiškų dainelių. Taip pat internete galima užpildyti atsiliepimų formą ir joje pateikti atsiliepimus apie dabar naudojamas giesmes. Kūriniai turi būti gauti iki 2019 m. liepos 1 d.

Norėdamas pateikti kūrinį, kompozitorius arba autorius turi susikurti profilį naudodamas savo PDŠ paskyrą. Bet kas (nariai ir ne nariai) PDŠ paskyrą gali susikurti nemokamai, užėję į tinklalapį ldsaccount.lds.org

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.