Mormono-Knyga--Kristus-Amerikoje.jpg
Pranešimas spaudai

Bažnyčios pavadinimas

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios prezidentas Raselas M. Nelsonas padarė tokį pareiškimą dėl Bažnyčios pavadinimo:

Viešpats davė man suvokti, kaip svarbu Bažnyčią vadinti pavadinimu, kurį Jis apreiškė savo Bažnyčiai, būtent Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia. Turėsime padirbėti, kad susiderintume su Jo valia. Pastarosiomis savaitėmis įvairūs Bažnyčios vadovai ir departamentai ėmėsi būtinų veiksmų, kad tai įgyvendintų. Ateinančiais mėnesiais bus paskelbta daugiau informacijos šia svarbia tema.

Skaitykite pakeistą Naujienų skyriaus stiliaus vadovą, kuriame aprašyta, kaip teisingai vadinti Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią. Ateinančiais mėnesiais Bažnyčios tinklalapiai ir medžiaga bus atnaujinti, kad atitiktų šį prezidento Nelsono nurodymą.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.