Naujienos

Bažnyčios narių susibūrimai vis dar laikinai sustabdyti

Vilnaius-susirinkimu-namai.jpg

Praėjo vieneri metai, kaip Bažnyčios nariai nebegali sekmadieniais rinktis į pamaldas ir į veiklas kitomis savaitės dienomis.

2020 m. kovo 12 d. Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pirmoji Prezidentūra ir Dvylikos Apaštalų Kvorumas Bažnyčios nariams visame pasaulyje išsiuntė laišką, kuriame paskelbė apie laikiną visų viešų susibūrimų nutraukimą.

Rytų Europos krašto prezidentūra į Bažnyčios narius neseniai kreipėsi su tokia žinia:

„Matėme pirmą ir antrą COVID-19 bangas ir kaip šie įvykiai pakeitė pasaulį, kuriame gyvename. Pavojus užsikrėsti išlieka, tad turime būti atsargūs ir laikytis vyriausybės nurodymų bei taisyklių. Pirmoji Prezidentūra ir Dvylika mus primygtinai paragino pasiskiepyti, jei tik yra galimybė, kad užkirstume kelią užkrėtimui ir nebeplatintume viruso.

O mes toliau tęsime savo darbą per virtualius susirinkimus ir veiklas.

Mums malonu pranešti, kad mums geriau įvaldant šiuolaikines technologijas, matome, jog reikšmingai pagerėjo mūsų susirinkimų kokybė ir jie vyksta dažniau; tai laimina mūsų gyvenimą.“

Kai ateis laikas paskelbti apie pamaldų maldos namuose atnaujinimą, Rytų Europos krašto prezidentūra glaudžiai bendradarbiaus su kuolų ir misijų prezidentais, kurie konsultuosis su vyskupais dėl tikslių susitikimų ir renginių datų ir formato kiekvienu konkrečiu atveju. Siekiant užkirsti kelią COVID-19 plitimui, vietiniams Bažnyčios vadovams ir nariams bus pateikti Bažnyčios narių sveikatos ir saugos principai bei gairės.

Apie tai Prezidentas Raselas M. Nelsonas, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Prezidentas yra pasakęs: „Jūsų saugumas ir gerovė visada bus didžiausias mūsų rūpestis […] mums atsargiai žengiant pirmyn į normalesnį gyvenimą.“ (Church of Jesus Christ.org, May 6, 2020)

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.