Naujienos

Bažnyčia pradeda leisti tris tarptautinius žurnalus

Trys žurnalai tenkins narių poreikius visame pasaulyje naujais spausdintais ir skaitmeniniais formatais; „Ensign“ pavadinimo nebebus; žurnalas jaunimui turės naują pavadinimą

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pirmoji Prezidentūra šiandien paskelbė, kad nuo 2021 m. sausio keturis dabartinius žurnalus Bažnyčia pakeis trimis pasauliniais žurnalais: „Draugas“ (vaikams), „Jaunimo stiprybės vardan“ (jaunimui) ir „Liahona“ (suaugusiems).

 

Iš keturių iki šiol leidžiamų žurnalų trys buvo leidžiami tik anglų kalba – „Friend“ (vaikams), „New Era“ (jaunimui) ir „Ensign“ (suaugusiems) – o žurnalas pavadinimu „Liahona“ (su turiniu vaikams, jaunimui ir suaugusiems) verčiamas į daugelį kalbų.

Toks žurnalų pertvarkymas pastarųjų dienų šventiesiems visame pasaulyje turės kelis privalumus, nes turinys bus leidžiamas dažniau ir daugiau kalbų, o pasaulinė Bažnyčios šeimą per pasaulinius žurnalus pasieks tos pačios vienijančios žinios.

„Bažnyčios žurnalai yra vertingas šaltinis siekiant pažinti Jėzaus Kristaus Evangeliją ir jaustis Jo Bažnyčios dalimi – laiške pastarųjų dienų šventiesiems sakė Pirmoji Prezidentūra. – Trokštame, kad nariai prenumeruotų juos ir priimtų šią tikėjimą stiprinančią įtaką į savo širdį ir namus.“

Nuo 2021 m. sausio žurnalai lietuvių kalba bus spausdinami ir leidžiami elektroniniu formatu kartą per du mėnesius (šešis kartus per metus).

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.