Pranešimas spaudai

Bažnyčia dalyvauja visuotiniame tarpreliginiame susirinkime Solt Leik Sityje

Religijų vadovai iš viso pasaulio, o taip pat ir iš Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios, susirinko Solt Leik Sityje į 2015 m. Pasaulio religijų parlamentą, vieną didžiausių pasaulio tarpreliginį susirinkimą. Vyresnysis L. Vitnis Kleitonas, vyriausiasis prezidentas Septyniasdešimčių prezidentūroje, ir valdžios atstovai iš Jutos valstijos ketvirtadienį vakare dalyvavo pradžios ceremonijoje ir eitynėse. Vyresnysis Kleitonas sukalbėjo maldą ir pasakė trumpą kalbą.

Šiame renginyje, kuris po daugiau kaip 20 metų vėl vyko Jungtinėse Valstijose, dalyvavo 50-ies tikėjimų atstovai iš 80 šalių.

Šis tarpreliginis susirinkimas vyko 2015 m. spalio 15–19 d. Salt Palace rūmuose. Prieš tai tokie susirinkimai vyko Australijoje, Meksikoje ir Ispanijoje.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.