Tema

Bažnyčios istorijos muziejus

Bažnyčios istorijos muziejus rengia edukacines parodas ir programas, taip supažindindamas su Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios istorija. Šis muziejus, įsikūręs Solt Leik Sičio centre, į vakarus nuo Šventyklos aikštės , yra atviras visuomenei, o įėjimas į jį nemokamas. Muziejuje surinkti pastarųjų dienų šventųjų meno kūriniai ir įvairūs daiktai iš viso pasaulio yra eksponuojami taip, kad jį lankančioms šeimoms suteiktų daugiau pažinimo.

Muziejuje veikia ir nuolatinės galerijos, ir besikeičiančios laikinos teminės parodos. Daugelį parodų taip pat galima pažiūrėti internetu.

Bažnyčios istorijos muziejus yra įsikūręs Jutos valstijoje, Solt Leik Sičio North West Temple gatvėje, ir yra atviras lankytojams nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9:00 iki 21:00, o šeštadieniais ir sekmadieniais – nuo 10:00 iki 19:00.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.