Pranešimas spaudai

Bažnyčia Europoje pristato naują programėlę augančiai kartai

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia Europoje papildė savo kanalo jauniems suaugusiems patirtį. Dabar galima atsisiųsti naują programėlę Rising Generation „Android“ ir „Apple“ įrenginiams.

Jauni suaugusieji visoje Europoje gali įkelti informaciją apie savo renginius ir greitai pranešti kitiems apie tai, kas vyksta jų regione. Patobulinta susijusi svetainė risinggeneurope.org, jos dizainas tapo struktūriškesnis ir atsirado naujų funkcijų. Be to, jauni suaugusieji kviečiami bendrauti vieni su kitais socialiniuose tinkluose per jų Instagram ir YouTube kanalus.

„Šia nauja programėle siekiame suteikti platformą visiems jauniems suaugusiems, kad jie daugiau niekada nepraleistų nuostabių renginių, kartu galėdami kontroliuoti visus „staigiuosius“ pranešimus, – sakė vienas iš programėlės kūrėjų Šveicarijoje Tomas Erhartas. „Tikimės, kad tai padės lengviau susiburti, stiprinti vieni kitus ir džiaugtis Jėzumi Kristumi“, – tęsė jis.

Programėlės naudotojai gali konfigūruoti „staigiuosius“ pranešimus pagal šalis ir kraštus. Apie renginius galima paskelbti be registracijos. Jei kas nori koreguoti savo paskelbtus renginius, tai galima padaryti prisiregistravus el. pašto adresu.

„Džiaugiuosi, kad jauni suaugusieji turės šią naują priemonę, kuri padės jiems palaikyti bendruomenišką ryšį ir kartu sekti paskui mūsų Gelbėtoją Jėzų Kristų“, – sako vyresnysis Martinas Turvėjus, Krašto Septyniasdešimties narys iš Jungtinės Karalystės, remiantis jaunus suaugusiuosius Europoje.

Europoje yra daugiau nei 15 000 aktyvių jaunų suaugusiųjų Bažnyčios narių, trokštančių mylėti Dievą, bendrauti tarpusavyje ir stiprinti savo bendruomenę.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.