Naujienos

2018-ųjų iniciatyvos „Apšviesk pasaulį“ tarnystės akcentai

Pasaulinio masto užmojis siūlo galimybes sekti Gelbėtoju

Pastarųjų dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios pradėta pasaulinio masto kalėdinė iniciatyva skatina viso pasaulio žmones per šventes tarnauti kitiems. Kampanija „Apšviesk pasaulį“ rengiama jau trečius metus ir vykdoma visą 2018-ųjų metų gruodį. Šių metų tema „Duoti, kaip Jis davė“ kviečia žmones sekti Gelbėtojo Jėzaus Kristaus, „pasaulio švies[os]“ (Jono 8:12), pavyzdžiu.

 

Prezidentas Raselas M. Nelsonas kvietė narius tarnauti vienas kitam naujau ir švenčiau, susitelkiant ne į tai „kaip galiu tarnauti?“, o į tai „kam galiu tarnauti?“

Gruodžio 1-oji – oficiali iniciatyvos pradžia organizuojama kartu su pasaulinio masto tarnystės diena. Dalyvaujantieji skatinami rasti paprastų būdų tarnauti, pavyzdžiui, padėti pabėgėliams ar paaukoti labdaros organizacijoms.

Visą gruodį keturi filmukai 29-iomis kalbomis akcentuos savaitės temas. Filmukus ir kalendorių su tarnystės idėjomis galite rasti internete adresu LDS.lt/apsviesk-pasauli-2018.

Pirmą savaitę dalyviai skatinami tarnauti stokojantiems visame pasaulyje.

Antros savaitės „Apšviesk savo bendruomenę“ dėmesys skiriamas tarnystei bendruomenėse. Kur prieinama, galimybių tarnauti galima rasti adresu JustServe.org.

Trečios savaitės „Apšviesk savo šeimą“ dėmesio centre – šeimos. Dalyviai kviečiami parodyti dėkingumą savo mylimiems žmonėms paskambinant tėvams, meldžiantis kartu su šeima, asmeniškai leidžiant laiką su savo vaikais ar užsiimant kitokia veikla.

Ketvirtos savaitės tema – „Apšviesk savo tikėjimą“. Dalyviai kviečiami ugdyti savo tikėjimą Jėzumi Kristumi per maldą, Raštų studijavimą, apsilankymą šventykloje ar kitoje religinėje vietovėje ar dalyvavimą ypatingame Kalėdų minėjime. Sekmadienį, gruodžio 23 dieną, visuomenė kviečiama apsilankyti vienos valandos sakramento susirinkime, orientuotame į Kristų. (Lietuvoje visuose susirinkimų namuose jis prasidės 11:00. Tą dieną kitų susirinkimų nebus.)

Pardavimo automatai bus prieinami visuomenei, kad būtų galima paaukoti iš anksto paruoštus daiktus, pavyzdžiui, vandens filtrus, akinius ar kitus daiktus, kurių reikia stokojantiesiems. Šimtas procentų visų paaukojimų už nupirktą daiktą arba būtiniausius daiktus ar paslaugas bus tiesiogiai perduota bendradarbiaujančioms labdaros organizacijoms priklausomai nuo poreikio. Vienas automatas bus Džozefo Smito memorialiniame pastate Šventyklos aikštėje. Praėjusiais metais tai buvo populiari vieta tarp apsilankiusių svečių. Naujos vietos, kur šiais metais bus pastatyti aparatai: Maniloje, Filipinuose, Niujorke, Gilberte, Arizonos valst. ir Londone, Anglijoje. Šiose vietovėse oficialiai pradedant iniciatyvą yra suplanuoti žiniasklaidos renginiai.

Keturios „Apšviesk pasaulį“ švieslentės bus 5rengtos Jutoje. Be to, pastarųjų dienų šventųjų kraštų vadovai visame pasaulyje planuoja vietinius renginius, kad savo vietovėse paskleistų žinią.

Iniciatyvos dalyviai gali dalytis savo patirtimi socialiniuose tinkluose naudodamiesi saitažodžiu #ApšvieksPasaulį (#LightTheWorld).

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite LightTheWorld.org arba LDS.lt.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.