Tema

Aarono kunigystė

Tai žemesnysis iš dviejų Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios kunigystės lygių, arba tvarkų. Aarono kunigystė suteikiama ištikimiems Bažnyčios nariams vyrams, sulaukusiems 12 metų, ir kiekvienas atskirai yra įšventinamas rankų uždėjimu. Taip įšventinti yra vadinami turinčiaisiais kunigystę. Dauguma pastarųjų dienų šventųjų vyrų ir vaikinų turi kunigystę.

Yra trys Aarono kunigystės lygiai arba pareigybės: diakonas, mokytojas ir kunigas. Paprastai diakonai yra nuo 12 iki 14, mokytojai – nuo 14 iki 16, o kunigai – nuo 16 iki 18 metų amžiaus. Vyrai, prisijungę prie Bažnyčios būdami vyresni nei 18 metų, neturi pereiti visų žingsnių; jie iš karto tampa kunigais.

Turintieji Aarono kunigystę sekmadieninių pamaldų metu paruošia ir išdalina Bažnyčios nariams sakramentą (Komuniją), padeda lankyti narius jų namuose, surenka atnašas vargšams ir kitaip tarnauja. Aarono kunigystė pavadinta pagal Mozės brolio Aarono iš Senojo Testamento vardą.

Taip pat skaitykite: Melchizedeko kunigystė, Kunigystė

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.