Naujienos

90 antklodžių kūdikiams

2014 m. rugpjūčio 28 d. 14 val. nedidelė Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Paramos bendrijos seserų grupė, kurią lydėjo Vilniuje tarnaujantys bažnyčios misionieriai vyresnysis ir sesuo Suisse, ir Lietuvos apygardos prezidentas Denis Grinevičius, Vilniaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namų  direktorei įteikė pavasarį ir vasaros pradžioje Paramos bendrijos narių su meile rankomis siūtas antklodes. Iš viso buvo padovanota devyniasdešimt antklodžių – po vieną kiekvienam kūdikių namuose gyvenančiam mažyliui.

Po šiltų kūdikių namų direktorės Viktorijos Grežėnienės padėkos žodžių, išsakytų atvežusiems antklodes, prezidentas Denis Grinevičius padėkojo direktorei už jos ir viso kolektyvo darbą ir pastebimus žymius pokyčius kūdikių namuose: jie sutvarkyti, jaukūs ir gražūs. Vėliau buvo kalbamasi apie pasiaukojantį darbą ir meilę, kurią kiekvieną dieną mažyliams dovanoja visi kūdikių namuose dirbantys žmonės, nerimą ir jaudulį, kuriuos darbuotojai išgyvena dėl kiekvieno, net mažiausio, nemalonaus nutikimo ar vaiko ligos, apie džiaugsmingas akimirkas ir tėvų meilės trūkumą, kurį jaučia vaikai. Tiek darbuotojams, tiek mažyliams direktorė negailėjo gražių žodžių.

Buvo aptartos galimybės, kaip bažnyčios nariai galėtų padėti šiems kūdikių namams, kokius projektus labiausiai reikėtų rengti, pvz., žiemą nukasti sniegą; padėti nudirbti kitus fizinės jėgos reikalaujančius darbus. Apygardos prezidentas pažadėjo, kad Bažnyčios nariai būtinai ateis šiems šauniems žmonėms į pagalbą. Savo ruožtu direktorė pakvietė visus galinčius ir norinčius ateiti pabūti su vaikais ir padėti patenkinti jų kasdienius poreikius.

Tai buvo pirmieji namai, kurių gyventojams buvo dovanojamos antklodės. Dieną prieš tai, t. y. rugpjūčio 27, bažnyčios susirinkimų namuose Vilniuje, Ateities g. 83, Paramos bendrijos narės ir kitos joms prijaučiančios moterys vėl pradėjo siūti antklodes kitiems vaikų namams. Pavasarį prasidėjęs projektas tęsiasi – tikimasi, kad galiausiai pavyks pasiūti antklodes visiems Lietuvos vaikų namuose gyvenantiems vaikams.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.