Pranešimas spaudai

40 rankų darbo antklodžių „Mamų unijai“

2023 metų lapkričio 16 dieną Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčios nariai pristatė 40 rankomis siūtų antklodžių "Mamų unijai" Vilniuje. Šias antklodes porą mėnesių siuvo visi norintys Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje. Nariai ir jų draugai susirinkdavo bažnyčios  patalpose ir maloniai bendraudami, po kelias valandas kūrė gražias, ryškias antklodes „Mamų unijos“ globojamiems vaikučiams. Lėšas antklodėms skyrė tuo metu Lietuvoje misijoje tarnavusi misionierė sesuo Suisse. Tai graži istorija apie tai, kaip iš sesers Suisse mamos, kuri pati per savo gyvenimą pasiuvo apie 1000 antklodžių, palikimo lėšos buvo panaudotos tęsiant mamos darbą.

Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčios nariai Lietuvoje jau yra pasiuvę virš 500 anktlodžių, kurios buvo išdalintos tiems, kam jų labiausiai reikia.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.